Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ciki dolgokat csinálsz,...

Milyen ciki dolgokat csinálsz, amit nem mondasz el senkinek?

Figyelt kérdés

Minden ember csinál néha ciki dolgokat a fürdőben főleg, de a fürdőn kívül is, de ezeket nem mondja el senkinek, még a párjának se... én viszont kiváncsi vagyok ki miket csinál :) mondd el, írd le. Ez az oldal úgyis névtelen, senki nem fogja megtudni. Akkor kezdem én. Még soha nem mondtam el senkinek, és nem is fogom mert állati égő :)

Az orrpiercingem miatt némelyik cumó nemigazán tud távozni és elég gyakran szemöldökcsipesszel kell könnyítenem a problémámon :)

ha ti is megírjátok a cikis dolgaitok, írok még, mert van :D


2009. aug. 5. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Zuhanyozas kozbe pisilek :))
2009. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez neked ciki????????? :D :D
2009. aug. 5. 16:18
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem mondom el senkinek akkor neked sem:)
2009. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Az orrpiercing dolog nálam is fennáll. Nekem műkörmöm van, úgyhogy azzal próbálok ezen segíteni, ha senki sem lát. :D A zuhanyzóba én is pisilek, de ezzel szerintem az emberek többsége így van.
2009. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Ja és ha unatkozok szemöldökcsipesszel tépkedem a szőreim. :D
2009. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez fura. Én is pisilek zuhanyozás közben, állítólag a lábgomba megelőzésére is jó. De nem gondoltam, hogy mások is..

Szőrt szemöldökcsipesszel is szoktam tépkedni.

Meg az orrom piszkálni az ujjammal (bár nincs piercingem), meg ha zuhanyzás közben kell kifújnom az orrom, akkor a kezembe fújom és lemosom.

2009. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is szoktam zuhanyzás közben pisilni.
2009. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
én meg szoktam enni a taknyomat. persze csak ha nem vagyok náthás...
2009. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

az utolso igennagy :D:D

megszoktam enni a taknyomat :D

2009. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Túrom az orromat, amikor a zsebkendővel nem tudom eltávolítani az illetéktelen betolakodót. Természetesen nem eszem meg.
2009. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!