Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ciki dolgokat csinálsz,...

Milyen ciki dolgokat csinálsz, amit nem mondasz el senkinek?

Figyelt kérdés

Minden ember csinál néha ciki dolgokat a fürdőben főleg, de a fürdőn kívül is, de ezeket nem mondja el senkinek, még a párjának se... én viszont kiváncsi vagyok ki miket csinál :) mondd el, írd le. Ez az oldal úgyis névtelen, senki nem fogja megtudni. Akkor kezdem én. Még soha nem mondtam el senkinek, és nem is fogom mert állati égő :)

Az orrpiercingem miatt némelyik cumó nemigazán tud távozni és elég gyakran szemöldökcsipesszel kell könnyítenem a problémámon :)

ha ti is megírjátok a cikis dolgaitok, írok még, mert van :D


2009. aug. 5. 16:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Túrkálok az orromba, aztán csodálom a termést. Egy hosszú nap után megszagolom a hónaljamat, hogy mennyire bűzlök. Rágcsálom a lábujjkörmeimet.

Ennyi jutott eszembe, eléggé cikinek tartom, senkinek nem mondanám elXD

2009. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Van, hogy én is megeszem a taknyomat, de csak ritkán.

Meg ha bőrkeményedést kaparok le magamról, néha azt is. (hangulatfüggő, de egyre ritkábban)

2009. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Végre nem vagyok egyedül a taknyos dologgal... Én még a körmöm mellett ficánkoló bőrdarabokat is meg szoktam enni. A bőrkeményedésektől viszont félek.
2009. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Minden nap kitúrom a taknyom és belekenem az ágyba:))De az az ágy olyan piszkos hogy nem látszik rajt:)) Én is pisilek miközben zuhanyzom, a legcikisebbek talán ezek.
2009. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én azt hittem csak poénkodtok a takonyevéssel, de úgy látom ez komoly? :D de hogy csináljátok? elképzelni nem tudom :D
2009. aug. 8. 20:50
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
hát kitúrja aztán az ujjáról megeszi gondolom.Alsóba volt egy ilyen oszt.társam onnan tudom.Finom lehet.
2009. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az előző mondja, kitúrod az ujjaddal, aztán megeszed. Finomnak nem mondanám, de hát ha nincs nálad zsebkendő, akkor mit kezdj vele...
2009. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
nekem ízlik. Amikor félek, hogy valaki meglát, akkor persze elpöckölöm, de mindig sajnálom a nagyobb darabokat
2009. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%
olyan, mintha ropit ennél, csak ez zselés ;)
2009. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%

Egy haverom mesélte, hogy egy barátja egy ilyen közünnepségen mindenkit megkért, hogy fikázzon bele egy tálba, aztán megkóstolta az egészet!! xD Fú, biztos nagyon ílett neki. xD

Nekem a legcikibb az az, h reggel mindig, mikor felébredek, fél percen kerezstül dög hangosan fingok. xD Aztán persze fulladozom a bűztől. x)

2010. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!