Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire befolyásol a srác kinézete abban, hogy igent mondatok e egy randira (akkor ha már ismeritek és jól eltudtok beszélgetni)? (nem nézek ki rosszul inkább olyan átlagos vagy annál kicsit jobban csak hát kevés az önbizalmam)

Figyelt kérdés
Tudom hogy a külső megfog a belső megtart, de akkor is mennyit befolyásol a kinézet? Van aki annyira felületes, hogy emiatt esélyt sem adna, pedig nem tudja mit veszít?
2012. szept. 1. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mar reg ismerem es birom a szemelyiseget, akkor kulsejet kicsit hanyagolom, de ha nem ismerem, akkor meg kulso sokat vet a latba.
2012. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a külső egyfajta beugró, tehát ha külsőre nem tartom vonzónak akkor lehet irtó rendes a srác akkor se tudnék vele kapcsolatot elképzelni. Persze lehet irtó helyes is a pasi de ha belsőre nem passzolunk megint esélytelen a dolog...
2012. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, vannak felszínes libák és TELJESEN NORMÁLIS lányok is.


Nálam nem ez a mérvadó, persze azért van egy határ. Quasimodoval nem haverkodom.


18/L

2012. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen nevezzük ismerősnek, mert nem tudom hogy nevezzem... Én tudtam előre, hogy nem az esetem de mivel kedvelem meg bírom találkoztam vele, ha úgy tetszik randiztunk. Én inkább baráti találkozónak tartottam számon magamban. De később sem változott a véleményem, sajnos el kellett őt utasítanom.

Nálam lehet bármilyen jó fej az illető, ha külsőleg nem vonz, akkor nem tudok összejönni vele. Találkozni végülis lehet, mert az még nem azt jelenti, hogy össze is kell jönni...

2012. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!