Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy ne legyek...

Mit tehetnék, hogy ne legyek gátlásos és önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy gyönyörű lány, de igazából csúnya sem, szóval átlagos... De mégis, nagyon kicsi az önbizalmam és meglehetősen gátlásos vagyok, ami kihat mindenre. Nem merek mások előtt elmenni, félek, hogy kigúnyolnának, stb. A barátnőimmel sokszor beszélek erről, de ők azt mondják, hogy hülye vagyok, amiért ilyeneket gondolok, mert szép vagyok. Most úgy néz ki, egy fiú nagyon környékez, de én nagyon félénk vagyok, nem merek vele beszélgetni sem... Mit tehetnék? :/
2012. okt. 13. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy maszkimum kevésbé szeretnél párkapcsolatban szexelni, de inkább csak kívülről 69esben nyomnád. Utána ha ez nincs meg, a többi már magától jön.
2012. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ne bonyolítsd túl: olyan vagy,amilyen


ídővel az ember megtanulja csiszolni magát, itt-ott,egy előnyösebb frizura,egy megfelelő sminkelés,egy testhezálló öltözet...a lényeg,hogy soha nem kell egy másik ember változata legyél,mindig önmagadból kell kihoznod a legjobb formát


mindenki rendelkezik egy egyéni alappal,te is

minnél jobban megszokod ezt az alapot, annál könnyebb lesz alakítanod saját magadat


a barátnőidnek igaza van: mindenki szép és senki sem az- attól függ,hogy ki hogyan áll hozzá

2012. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Válaszoltam, de baromira hidegen hagy látom. Bizonyára egy elképesztően agilis ribi vagy, akit már 14 éves kora óta hágnak, és most eljátszod a valamirevaló gátlásos fruskát. Cool. Erre majd legalább méltatlankodhatsz, vagy szapulhatsz engem is. Az remélem igen megy majd.

Remélem megtudod, majd mi az élet. Vár még rád jópár igen fasza dolog. Nagyon remélem.

Egyébként azzal árultad el magad, hogy egy fiú környékez. Most csak egy? Azért leírhattad, volna, hogy 15 éves korodra mondjuk hányan mentek végig rajtad. Hitelesebb lett volna.

Ja, meg hogy nem írtál életkort. Az is gyanús volt.

2012. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, nem hagy hidegen, csak éppen nem ülök gép előtt állandóan. Egyébként, 14 éves vagyok. Nem, nem akarlak szapulni. Nem értem, hogy miért kaptad fel ennyire a vizet. Nem értem, hogy miért ribancozol le, hiszen nem is ismersz. Egyébként: még soha ezelőtt nem volt fiúm.
2012. okt. 13. 20:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, az a legfontosabb, hogy elfogadjam magam olyannak, amilyen. Próbálok nyitni, mosolyogni az emberek felé, de nem mindig meg ez olyan simán.
2012. okt. 13. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ilyen degradálóan reagáltam. Nem ellened irányult a dühöm, azt hittem idősebb vagy.
2012. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bár nem esett jól, de semmi baj, köszönöm, hogy segítettél! :)
2012. okt. 13. 20:24
 8/9 Dalek Traak ***** válasza:
Semmisítsd meg a gátlásaidat!
2012. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2013. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!