Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet hogy kicsi az...

Mitől lehet hogy kicsi az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam csúnyának, nem merek beszélni, nem merem kinyitni a szám, ha próbálnak velem beszélni feszengek, nincsenek barátaim :(

2012. okt. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, bar az ombizalmad akadajoz, de probalj valtozni magadtol, dontsd el magadban, hogy "en ezt megcsinalom", ha leszolitanak beszelgetni, alj ellen a feszengesnek, probalj elazulni, es lassan engedd kibontakozni az enedet. Ha megsem valtoznak a dolgok, szerintem biztos csak van akivel megbeszelheted ezeket a dolgokat, kerdezd ki a szuleid, unokatesoid velemenyet, kerj tolluk tanacsot, vagy probalkozz pszihologusnal. Bar sokszor a szuloi tanacs es segitseg ezerszer jobb mint egy idegene, ezt mar csak tapasztalatbol mondom :)
2012. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:)

Velem is ez van, de még nem tudtam vele mit kezdeni :D

De most valamiért tök jól megvagyok magamba, jó kedvem van. Lehet, hogy azért mert most itthon vagyok már egy hete betegség miatt.

Pedig már én is szeretnék változni, mert tudom, hogy ez így nem jó :)

2012. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) A pszichológuson én is el gondolkoztam, de még várok a csodára. A családommal ezt nem tudom megbeszélni, nem nagyon nyilok meg az ő irányukban sem, a barátom ismer , egyre jobban, ő szokott bíztatni. :) A tanácsodat megfogadom 1. válaszoló. :)
2012. okt. 4. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsi az önbizalmad akkor gondold át, hogy mitől lett kicsi. A szüleid sokszor leszidtak vagy nem dicsértek meg elégszer, vagy akár az osztálytársaid csúfoltak régebben. Bármitől lehet.Ha kilyukadtál rá akkor próbáld az agyadban ezt helyre tenni, és határozd el magad, és ne érdekeljen mások véleménye.
2012. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

aaaz önbizalom hát igen vannak->

köcsögök: akik csesztetik a népet

az átlag: ahol a külső nem számít, mert az dönti el, hogy hallgatsz-e a köcsögökre, hogy milyen ember vagy az ilyenekből lesznek->

visszahúzódók:a harmadik nagy csoport, ''akiket csak csesztetni lehet''

vagy lehetsz olyan, mint én és ilyen okosságokat ki lehet írni, tehát keress olyan társaságot, ahol egy elvet vallotok és meg tudsz majd nyílni

2012. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!