Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hiányzik a gyerekkorom, olyan...

Hiányzik a gyerekkorom, olyan jó volt kicsinek lenni. Hogy tudom ezt elfeledtetni magammal? 14F

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hetven év múlva visszajön.
2012. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányzik, mert könnyebb volt az életem.

16/F

2012. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sajnos az idő múlik, visszahozni ezt nem tudjuk. De igen, szerintem mindenkinek hiányzik a gyerekkora. Nem volt ennyi gondunk, maximum annyi, hogy a Pistike nem adja oda a piros autót. Mennyire is jó volt :/ Én ezért szoktam így visszaemlékezni a régi dolgokra, annyira jó nosztalgiázni. Szerintem fogd fel úgy, hogy az életnek minden egyes részében megvannak az örömei. Most úgy érzed, hogy jó lenne kicsinek lenni, de lehet, mikor felnősz, és családod lesz, már máshogy gondolkodsz.:) Sajnos ezen nem lehet sokat segíteni! :)
2012. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

De hisz te még gyerek vagy és máris hiányzik?

Nekem nem hiányzik és remélem nem is fog.

20/f

2012. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 évesen mi hiábyzik benne? 30 évesen megérteném, de így...Bár mostanában az rohadt nagy divat.
2012. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg annak örülnék, ha most 14 éves lennék.:) Az embereknek általában sose jó, ami van és ez nagy baj ám. Próbálj meg a jelennek örülni, mert az előző másodperced is épp olyan múlt, mint az x éve eltelt, már nincsen realitása. Ha mindig csak hátranézel úgy szalad el az idő melletted, hogy a végén rájössz, öregen nincs amire érdemes visszanézned.
2012. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!