Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyerekkorom óta van ez a...

Gyerekkorom óta van ez a félelmem, hogy MELEGEK vannak a szekrényemben. Anyukám ijesztgetett hülyeségekkel kicsiként, és ez visszamaradt. Szerintetek, ez jelenthet valami szexuális torzulást is? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Szóval, ez nem kamu, és légyszíves ne nevesetek ki, mert komoly. Mikor 7 éves voltam, akkor sokáig nem aludtam el, és ilyenkor anyukám ijesztgetett ilyenekkel, hogy jönnek a melegek, és hogy el fognak vinni. Na most én beleképzeltem ezt hogy valahol a szobámban rejtőzködnek, és csak arra várnak hogy elvigyenek. És valamiért a szekrényre gondoltam, mert a szobámban egy nagy ronda régi szekrény volt. Na ez elmúlt egy darabig, de mostanában, mióta új lakásba költöztünk megint előjött ez, és éjjelente csak lámpafénynél tudok aludni, és csak akkor, ha már teljesen hulla vagyok. Mitől lehet ez? Mit lehet tenni? lehet hogy ennek még a szexualitásomhoz is köze van? légyszí tanácsokat, mert nem akarom egy pszichiátrián végezni.:S


14/f


2010. okt. 11. 23:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Anyád egy idióta.
2010. okt. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
pszichologus
2010. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
43%
Terry Black az anyukád?
2010. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hát ez nem valami okos húzás volt anyudtól. Maradt volna a régi Zsákosembernél, Mumusnál, részfa*szú bagolynál, Nekem volt a Biz-Biz is xD
2010. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, a zsákosember nálunk is volt :D Egyszer az utcánkon biciklizett egy ember, a csomagtartójára egy nagy zacskó volt erősítva, és esküszöm már beleképzeltem egy sírós kisgyerek holttestét, aki nem hagyta abba :D istenem, régi szép idők.. Nosztalgia :)

Szóval a kérdésre: Anyukád homofób?

2010. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Sziasztok. anyukám, nem homofób, csak utálja a melegeket. köszi a válaszokat, de még mindig nem tudom mit tegyek. egyik ismerősöm azt mondja, hogy ne legyenek szekrények a szobámban, csak polcok, de ez nem megoldható.
2010. okt. 12. 18:41
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

. . . . . . . . . .. . . . . ,.-‘”. . . . . . . .. . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2010. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

"A homofóbia szó jelentése félelem, idegenkedés a homoszexualitástól, illetve a homoszexuálisoktól. Tágabb értelemben a homoszexualitásnak a heteroszexualitással egyenrangúként kezelésével, a homoszexuálisok társadalmi elfogadtatásával, ellenük történő diszkrimináció általános megnevezése." --> tehát anyukád homofób

Nem értem a félelmed. Azt képzeled, hogy egy meleg személy van a szekrényedben? Miért félsz tőle, mit tehetne veled? 14 évesen azért lehetnél már olyan értelmi szinten, hogy ilyenektől ne félj... Bocsi, de nem bántani akarlak.

2010. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%
fuuu...te szegény nekem mindig olyanok szoktak lenni mikor este sétálok vagy sötét van a szábámba akk mindig azt érzem h van itt valaki vagy követ... és olyan rossz....:S föleg itt érzni á... nekem ezért mindig este megy a viva aztán legalább nincs csönd meg vmi világosság is van szal...xD
2010. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
persze, reggel felfogom én is, de este már valahogy erősebben félek, hogy felfogjam. És nem is ettől kifejezetten, csak hogy valami a szekrényemben van, és az kijön, és az egy meleg gonosz férfi, aki el akar magával hurcolni. de nem is embernek képzelem őket:S ilyenek vannak. amúgy még a földönkívüliektől is félek, hogy elrabolnak. ezért tényleg nagyon nehezen alszom, és a legrosszabb hogy a suliban is meglátszik. mindig kérdezik, hogy alszom e rendesen.
2010. okt. 12. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!