Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A közönyös ember mögött...

A közönyös ember mögött gonoszság vagy jóság van?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 06:05
 1/9 A kérdező kommentje:
jav.: közönyös emberben
2012. okt. 15. 06:06
 2/9 ihaszapa válasza:
Leginkább gonoszság ha választani kell.
2012. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudni mitől lett közönyös. Nem feltétlenül a gonoszság van mögöttük, de az esetek 90százalékában igen.
2012. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A közönynek semmi köze sem a gonoszsághoz, sem a jósághoz. Általában valakit rengeteg rossz ér, és azért lesz közönyös. Nem gonosz, inkább belefárad. Van akit a munkája tesz azzá. Valamit képtelen feldolgozni, örökre megváltoztatja. Nagyon szomorú helyzet, és igen ritkán teszik túl magukat ezen.


Az meg hogy valaki bunkó, tapló gonosz, nem jelenti azt hogy közönyös.

2012. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

magamra ismerek a "közönyös" jelzőben...

még"csak" 20 éves vagyok, de az élet belémkényszerítette h közönyös legyek.

lehet furcsa vagy h azt mondod majd h 20 évesen semmi okom rá és csak játszom itt az agyam... ha így gondolod hát tedd, úgysem tudod miről beszélek, mert nem az én életemet éled\élted.

2012. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg ,,csak,, 22 vagyok és a többi ember (főleg egy) tett ilyenné... És ha választani kell..se jó,de rossz...v talán mind2,ki tudja :/
2012. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nagyfater ***** válasza:
A közönyös emberre az a jellemző (többek között), hogy nincsenek szélsőséges, túlfűtött érzelmei, ezért "helyből" nem jellemző rá sem a gonoszság, sem a jóság. Az extrém helyzetek viszont bármelyiket kihozhatják belőle.
2012. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gonoszságra 2 mondata után rájössz (akkor is, ha nem neked mondja - kivéve ha a haverjaival beszél hülyeséget, bár ha olyan stílusban csinálja akkor meg egyébként sem normális)
2012. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 amarill válasza:

A "közönyös" ember sokszor fásult

(nincs energiája mások gondjaval foglalkozni)

2013. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!