Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én más vagyok mint a többi...

Én más vagyok mint a többi ember, miért baj az, ha különbözök?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy regényt írok, de ha tudsz válaszolj :)


15 éves vagyok, lány, és úgy érzem teljesen különbözök az emberektől.

Sosem sminkelem magam, a saját ballagásomra se tettem semmit sem fel az arcomra. Sokszor mondják, hogy nem vagyok szép, mert a smink az kell. Nem tudom hogyan használjam őket, de van rengeteg ilyen cuccom, mégsem próbálok semmit sem.

Nem szeretnék még pasizni, mert úgy érzem, én még nem vagyok idős ehhez, persze van aki tetszik. Valamiért kavarog bennem az a dolog, hogy még jó ideig nem is kell. És ezt furcsálják. Azt mondják, nincs ilyen ember.

A beszédem is fura. Ezt nem úgy kell érteni, hogy rosszul, csak más. Szeretem költőien kifejezni magam, régiesebb szavakat használni, interneten zavarnak, ha rövidítenek, vagy beleolvasztják más népek szavait a magyarba. Sokszor beszélek olyan dologról, ami költői és azt mondják, ilyen nincs egy beszélgetésben.

Maga a természetem is "ellenálló". Sokszor visszaszólók tanulónak, barátnak, néha tanárnak is, de tudom hol a határ. Ha valami nem érdekel, nem csinálom, ha érdekel akkor igen. Elég őszinte vagyok, ami már-már bunkóságba torkollik, és akaratlanul is megbántok másokat, persze tudják, hogy nem akarom és nem szándékos, nem is haragudnak érte. De ebbe is más vagyok.

Az öltözködésem is más. Bár elég furcsa ízlésem van, de én így szeretem. Szeretek rövid szoknyákban lenni, bár az utcára nem így megyek, ezt csak otthon. Télen és nyáron is szeretek bikini felsőben lenni, és rá egy kardigán, vagy valami, ami cipzáros. Szeretek hosszú zoknit húzni, és egy rövidnadrágot felvenni, így csak a combom egy kis része látszik ki. Azt mondják, hogy ez valami hajléktalan öltözet, és ez zavar. Sokszor szólogatnak be, mert nem szeretem, ha a nyakamhoz ér a póló vagy pulóver, és mélyen kivágottakat hordok, de nem feltűnő (még télen is, persze felöltözök azért rendesen.

A másik, meg hogy szeretek animét/mangát nézni, és hogy ez is "hülyeség". Egyedül érzem magam, mert nincs senki, aki bármiben is hasonlít rám. Nincs senki, aki szerint én is "normális" lennék.



2012. okt. 10. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem normális vagy. Szerintem az a nem normális, hogy 13-15 évesen szexproblémákkal nyavalyognak, nem tudnak helyesen írni, tanulni rühellnek, de full sminkben járnak, ami tönkreteszi a bőrük 20 éves korukra. Ribinek öltözve közlekednek, és csodálkoznak, ha letapizzák őket a koszlott kanok.

Na ez a nem normális, nem te.

2012. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ezzel semmi baj! Sőt... Legalább te azt csinálod amit te akarsz, úgy öltözöl ahogy te akarsz. Szerintem amíg egy ember saját magát adja addig nincs gond. Elég fiatal vagy még, ebben a korban elég sok ember szeret piszkálódni és a másikat bántani, de hidd el, hogy azok akik beszólogatnak azoknak legalább a fele azt se tudja még mit akar és csak próbál beállni a sorba. Szóval fel a fejjel és ne változz meg azért mert x embernek nem tetszik.
2012. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem baj, legyél egyedi!
2012. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
megnyugtatlak, te tök normális vagy. leírásod alapján a valamikori önmagamra ismertem Benned. :) Szóval ezek alapján, hidd el, kedves és tényleg az élet minden területén normális lány lehetsz.
2012. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél különc, az a jó! És a saját kiváló felfogásodat kövesd.
2012. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz,van olyan,aki hasonlít rád.Én is 15 éves lány vagyok (illetve egy hónap múlva az leszek),rám sem hasonlít senki,akit ismerek.Én sem sminkelem magam,én is összetettebben beszélek,mint a korombeliek (egyébként verseket is írok).Ebben a kettő dologban biztosan nem vagy egyedüli.:)
2012. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most egy kicsit boldogabb vagyok.. :)

2012. okt. 14. 19:38
 8/10 anonim válasza:
Mi újság, hogy vagy kérdező? :)
2016. okt. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ajajj, Istenem, de mennyi minden változott :D

megvagyok, köszönöm!☺

azért ennyi idő alatt fel is nőttem, kb minden megváltozott, még ha nem is olyan egyszerűen :)

mennyire túlgondoltam anno ezeket a dolgokat, haha

2016. okt. 13. 12:01
 10/10 anonim válasza:
56%

2016 óta is eltelt pár év

Remélem a kérdezőnek már minden rendben van az életében.

2022. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!