Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Figyelt kérdés
Van olyan férfi ismerősötök/rokonotok, akinek nincsen jogosítványa? Mit gondoltok róluk? Én próbáltam jogsit szerezni, de hosszú próbálkozás után sem jött össze, pedig elvileg nincs akadálya, hogy megszerezzem. Pár hét múlva kifutok az időből, hogy befejezhessem, szóval még egyszer nem is akarok belevágni. Tudom, hogy kényelmesebb autóval és sokan nem tudnának jogsi nélkül létezni, de mi van azokkal, akiknek nem megy...?

2012. okt. 15. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, és nem érzem, hogy kimaradtam volna valamiből.
2012. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
LoL, nekem sincs. De majd le akarom tenni persze. Amúgy ismerek is olyat, akinek nincs, még a harmincas éveiben jár. Apu is harminc volt, mikor letetette, nem engedték neki, mikor leakarta mert magas volt a vérnyomása. Mikor elment dolgozni az ottani helyen letette valamilyen munkagépre, de aztán olyan 10 év múlva rendes személykocsira is. Érdekes módon akkor ne mvolt semmi probléma.
2012. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

nekem van, kocsim is van, de biciklivel vagy gyalog járok mindenhova.

Egy kis városba lakok (kb 30-40ezer fő) és pont egy olyan helyen ahol 10-15 perc sétával elérek mindent (áruházak, posta, belváros, munkahely, barátnő, szüleim, pub, foci).


Jó ha van jogsi, de nem gáz ha nincs. Sőt a mai Mo-n szerintem egyáltalán nem fura.

2012. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de ez hülye kérdés. Ugyanannyit ér, mint akinek van. Ha valaki nem érzi a vezetést, jobb ha nem vezet. Önmagának és a többi közlekedőnek is. Az igaz, hogy sofőr nem lehetsz, de ha az lenne a célod, úgyis mindent megtettél volna már, hogy sikerüljön.
2012. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Jövök én is, ötödikként, hogy nincs semmi probléma azokkal, akik nem rendelkeznek vele. :) Majd lesz. Ha nem lesz, akkor közlekedsz máshogy. Úgyis lassan az ember gatyája is rámegy az üzemanyagra. Még jobban is jársz, ha mondjuk a vonatot vagy buszt választod. Nagyobb a társaság, olcsóbb, kíméled a környezetet... mi itt a kérdés? :D
2012. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Na én is hozzá szolnék! :) Ugyan annyit ér sőt lehet hogy emberileg még többet mint akinek van! :)

Nekem hívatásos A,BE,CE,DE,TR,V kategóriám van .. De kocsim az nincs trolivezető vagyok és buszvezető. :)


Kocsim nincs nem is volt nagyon drága szerintem a fenntartása és a BKV is elvisz oda ahova itt pesten közlekedek.


A vezetés élményeit meg kiélem a munkában ennyi, egyenlőre ilyen körülmények között nem is vágyok autóra ahoz kellene + 500 ezer ft ha van valami megbibásodás gumik javítás stb.. nem két forint 20 ezer alatt színte szóba sem állnak az emberrel sehol.. :(


Sajnos. :(

2012. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
nem a jogsi miatt férfi a férfi, az csak egy papírdarab, ami feljogosítja arra hogy forgalomba közlekedjen gépjárművel.
2012. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem értek egyet Veletek.

A férfinak igenis legyen jogosítványa, nem kell feltétlenül autó, de igenis szükség lehet vezetni tudni. Nem csak kényelmet biztosít a gépkocsi, hanem adott esetben, életmentő, vagy egyéb okból nagyon szükséges lehet , akár más kocsiját vezetni. Ha a a fantáziátokat beizzítjátok, kb. 10-20 ilyen helyzetet bírtok vízionálni...Azt javaslom, feltétlenül csináld meg a jogsit, még egy orángután is átmenne ötödikre, úgyhogy lustaság, és motivációhiány forog fönn nálad, nem lehet olyan ügyetlen ember aki, ha gyakorol , és gyakorol, nem csúszna át.! Hajrá.

Nekem van egy negyven éves barátom, aki olyan helyre bírt nősülni, hogyha átsétál a lakása egyik oldalába, a mobilja köszönti Romániában vazze! Komoly, nem viccelek!

És mivel nincs jogsijuk ott élnek 3,14csában, és nem tudnak sehova mozdulni. Busz egy kilométere van, de napi 6 darab jár. Régen gyakran látogattam, de mivel 240 km, most már a benzin miatt nem engedhetem meg magunknak.

2012. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"a benzin miatt nem engedhetem meg magunknak."


És te kampányolsz az autóvezetés mellett? :D

Egyébként égető helyzetben úgysem te fogsz majd száguldozni a kocsiddal, hanem a mentő vagy a rendőrség.


Nekem van ugyan jogsim, de nem látom értelmét autóba ülnöm, mert ezerszer drágább, mint mondjuk egy összvonalas bérlet. Azzal pedig ha akarok, egész nap utazgathatok. :)

Sőt, egyik barátom - mit ad isten - pont 240 km-re lakik tőlem, és az odáig váltott buszjegy is olcsóbb, mintha kocsival mennék. :) Ráadásul visznek, tehát a forgalom miatt sem kell aggódni. Nem kell attól tartani, hogy mi van, ha útközben lerobban, mert a busz esetében olyankor küldenek egy másikat, és annyi.


Távolsági buszmegálló tőlem is több kilométerre van, és az én barátom felé sem jár innen 6-nál több busz. Na és? Elérjük egymást, mert el akarjuk. Nem a kifogásokat keressük, és nem hibáztatunk senkit, amiért távol élünk egymástól.


Abban igaza van a hozzászólónak, hogy ha valaki tényleg rászánja magát, akkor a legminimálisabb értelmi szinten tengődő humanoid is képes megszerezni a jogsit. De egy jogosítvány nem a világ, főleg, ha nem is akarsz olyan helyen dolgozni, ahol vezetni kell tudni. Akkor már inkább tedd félre a pénzt nyelvvizsgára. :)

2012. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok annak a pö.csfejnek aki szerint a válaszom nem hasznos! Ő biztos jogsi miatt érzi magát férfinek, kompenzálni akar valamit...
2012. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!