Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan nők manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők manapság akik feltétel nélkül szeretni tudnak egy férfi és nincsenek irreális elvárásaik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 09:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Feltétel nélküli szeretet nincs. Olyan viszont igen, hogy szeretsz és viszontszeretnek. Irreális elvárások nélkül. Férfiban és nőben is van ilyen, nem is kevés.
2012. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Mi számít irreális elvárásnak, és miért kellene feltétel nélkül szeretni bárkit is? Annyi elvárása mindenkinek lehet, hogy a párja hű, őszinte legyen, ne legyen agresszív, részeges, stb. Egyébként persze, létezik, csak általában nem olyan férfi mellett köt ki, aki megbecsüli, de a nő mégis mellette marad, pont azért, mert feltétel nélkül szereti őt. Kicsit visszás a dolog.
2012. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ma 09:54


Úgy értem hogy mindenkinek vannak hülye szokásai,most nem kocsmázásra és ilyesmire gondolok.Hanem az embernek van egy természete akkor azt nem akarja megváltoztatni pl,vagy mondjuk az illető rock zenét hallgat akkor nem akarja megmondani neki hogy ez már pedig durva és agresszív zene.Vagy mondjuk szeret valaki snowboardozni akkor nem próbálja meg róla leszoktatni,vagy mondjuk nem szól rá hogy ezt meg azt ne csináld,mert mit szólna a többiek és még sorolhatnám,de ebből gondolom rájöttetek hogy nagyjából mire gondolok.

2012. szept. 11. 09:58
 4/16 A kérdező kommentje:
Biztos ti is éreztétek hogy valaki meg akar titeke változtatni,független attl hogy férfi e vagy nő.Csak azt nem értem ha valakivel összejövök akkor azt azért teszem mert tetszik ahogy él és közel áll hozzám a szemlélete pl.Viszont ha valaki meg akar változtatni valakit,mondjuk zenei ízlsben vagy öltözködésben akkor ott már nem tudja elfogadni őőt,ez még nem is lenne gond,de amikor valaki a másiknak a viselkedésére akar rá hatással lenni az már nagyobb gond,mert az azt jelenti hogy őt nem tudja úgy elfogadni ahogy van,tehát nem felel meg neki a személyísége és valami nem jó neki.
2012. szept. 11. 10:02
 5/16 anonim ***** válasza:

Na, így mindjárt más. :) Szerintem alap, hogy vannak ilyen nők és férfiak. Vagyis úgy gondolom, nagyon sokfélék vagyunk, és bár nehéz, de meg lehet találni azt az embert, aki illik hozzánk, akivel a komoly dolgokban egyezünk, hasonló elveket vallunk, ilyen esetben, ha a nő nem egy hárpia, akkor a kapcsolat szempontjából kevésbé lényeges dolgokért nem fog háborogni.


Mondok egy példát: a párommal nagyon jól kijövünk, a fontos dolgokban egyetéertünk, ezért én nem fogom azzal rombolni a kapcsolatunkat, hogy ugatok a felhajtva maradt vécédeszkáért, vagy azért, mert ráférne már egy borotválkozás. Nem ezek a fontosak, és nem kellene, hogy ilyenek miatt hűljön ki a szerelem. :)

2012. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Olyanok vagyunk, mint a gyémánt. Mindenki csiszol rajtunk valamit. Ilyen az ember. Ezért vagy most olyan, amilyen. Minden ember hatással van ránk ha észreveszed ha nem.


25N

2012. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyanezt megkérdezhetjük fordítva is. Vannak ilyen férfiak? Mondjuk engem ez a megváltoztatós rész pont nem érint (sem én, sem engem), de azért hallottam már durva sztorikat pasikról is, szóval... Amúgy igen, vannak.
2012. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ahogy a 10:17-es írta. gyémántok vagyunk.

Az én páromat feltétel nélkül szeretem,jó 1-2 hülye szokásáról leszoktattam.. De elfogadom úgy ahogy van.És ő is engem 1-2 hülye szokásról leszoktunk,de elfogadjuk egymást úgy ahogy van. mindenkinek van valami hóbortja.

2012. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok,férjem is,ez az ideális. ha már formálgatni kell valakit ahhoz h szeressem-és fordítva-régen rossz. azt kell megtalálni,aki olyan amilyenre vágyunk. tudnunk kell mi zavar és mi nem. ilyen "egyszerű" :)
2012. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van, én mint élő példa, de koppanok mindig.. Szóval elgondolkodtató jó e ez.... Otthagytam a jó állásomat, hogy együtt élhessünk, mindent feladtam, erre 2 hónap után közli hogy imád de ajánlatot kapott külföldről, ugyhogy most lelép, de majd félévente jön hozzám.... Ezért volt értelme feltétel nélkül szeretni?
2012. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!