Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bele szoktatok gondolni, hogy...

Bele szoktatok gondolni, hogy csak egyszer élünk és ezért jól kell csinálnunk a dolgainkat?

Figyelt kérdés
Sokszor elgondolkodom mi lesz ha egyszer véget ér az élet, és hogy büszke lennék e magamra. Elég ijesztő mikor rám tör ez az érzés. Szerintetek van valami utána?

2012. okt. 15. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bele, de szerintem ez nem ijesztő. Épp ettől lesz izgalmas az élet. Mondjuk én az örök élettel is ellennék, sokan mondják hogy akkor nem csinálnánk soha semmit, mert még ráér... Hát én nem ilyen vagyok. Hogy utána van-e valami, majd kiderül. A haláltól sem félek, pont ezért, mert ki tudja mi jön utána. Ha van valami, akkor legalább végre megtudjuk, ha nincs, akkor meg már tökmindegy úgyis. Csak azért ne haljak meg túl fájdalmasan. :)
2012. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A vallásosok szerint van. De Én nem hiszek benne.
2012. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha nem jól csinálom, akkor többször élek? Amúgy, nem érdekel mit csinálok jól, vagy rosszul. Lényeg, míg éllek, jól érezzem magam. Utána meg jót lakmároznak a kukacok.
2012. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:):):)sajnos, ez az utolsónak szól.
2012. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Mindig azt tettem ami épp jól esett, mindent megteszek amire vágyok, mindent megszerzek ami kell, elérem amit akarok. Szóval úgy gondolom én jól csinálom a dolgomat... boldogan élem az életem.


Nem vagyok vallásos, de úgy gondolom a halál után is lesz valami, nem Mennyország meg ilyen hülyeségek, hanem másik élet. Nem biztos hogy emberként. De a világon minden körforgásban van, él, meghal, lebomlik, abból lesz egy új élet... Miért lenne ez másképp velünk?

2012. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon be vagyok tojva attól, hogy mi lesz ha meghalok. Aggódom, hogy jól csinálok-e mindent, hogy a gyerekeimet jól felkészítem-e az életre ha nem leszek velük.

Nem hiszek abban, hogy az élet után lenne valami.

2012. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam parázni emiatt néha, de akkor igyekszem arra gondolni, hogy senki nem lesz ott a végén, hogy leosztályozza az életem. Talán 3-ast, vagy 4-est kapnék :)

Mindegy mit hogy csinálok, a végén úgyis mindenki meghal, az is, aki sikeres, az is, aki nem az.

2012. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ide kívánkozik:


A dokitól megkérdezik, hogy:

miért iszik, dohányzik, nőzik egyfolytában, mert így 20 évvel kevesebb ideig fog élni.

A doki válasza:

Na bumm, legfeljebb 20 évvel tovább leszek halott.

:)

2012. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23:46-nak

"senki nem lesz ott a végén, hogy leosztályozza az életem. Talán 3-ast, vagy 4-est kapnék :) "


Aki meg 1-est kap, az megismételheti az egészet!

:)

2012. okt. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyeneken gondolkodni. Inkább azon hogy van egy új nap, és valahogy széppé kellene tenni, hogy megérje a nap végén azt mondani hogy "ez a nap is jól telt"
2012. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!