Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a tökéletes élet amire...

Milyen a tökéletes élet amire egy nő vágyik?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok ide vagy azt is leírhatjátok hogy a ti életetek milyen.Én 29éves nő vagyok egyedül nevelem az 5éves kisfiamat egyébként modell vagyok nagyon boldog vagyok és nem hiányzik egy férfi a fiam apjával jóban vagyok nem voltunk házasok csak jártunk terhes lettem aztán 3évig együtt voltunk aztán szakítottunk azóta sok kapcsolatom volt de nem akarok komoly kapcsolatot pénzben nincs hiány mert jól keresek modellként egy jó lakásba lakunk és mindenem megvan szerintetek az én letem milyen jó?
2009. aug. 7. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
A tökéletes élet relatív. Nekem bejön a te életstílusod, de sokaknak nem hiszem. Én sem szeretnék majd összeházasodni, hanem egyszerűen boldogan élni párkapcsolatban vagy egyedül. Szeretném, ha lenne elég pénzem azokra, amik a szükségleteim, de ugyanakkor beleférne az is, hogy meglepjem magamat és a barátaimat ezzel-azzal, illetve biztosítva legyen a jövőm.
2009. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek az én életem milyen amúgy lehet hogy félreérthetően írtam összesen 3évig voltunk együtt a fiam 1éves volt amikor szakítottunk.
2009. aug. 7. 16:43
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Olyan, hogy "amire egy nő vágyik", nincs. Senki sem egyforma, mindenkinek saját, egyéni céljai vannak.

Ha te jól érzed magad a bőrödben úgy, ahogy vagy, akkor ez egy sikeres élet.

2009. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

mindenkinek más a "tökéletes"


azt neked kell eldönteni, hogy ez neked jó-e vagy nem. nem az a lényeg, hogy mások mit gondolnak.


van akinek pl. a tökéletes élethez hozzátartozik a kaviár, én útálom, tehát engem zavarna, ha azt kellene ennem.


van akinek a tökéletes élethez kell egy családi ház, nekem nem kellene, mert nekem más a fontos :)


számomra fontos az egészség, hogy legyen egy kihívás egy cél az életemben, hogy szívesen csináljam, amit csinálok és mindemellett úgy éljek, hogy a tükörbe tudjak nézni és ne kelljen meggondolnom, ha egy colát szeretnék inni valahol.

2009. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

nekem spec. a tökéletes élet ilyen lenne:

Szerelmemmel (férjemmel) valahol vidéken egy kis falucskában élnénk, de nem teljesen elzárva a külvilágtól. Kertes házam lenne, sok virággal, gyümölcsfákkal. Három gyermekem lenne, két kisfiú és egy lány.

Kicsit irreális, de jó lenne, ha otthon tudnék írni, és sikeres írónő lennék, de azért ne ismertjen fel senki, nem célom a hírnév, de szeretném, hogy amit írok, az másoknak is tetsszen. Más esetben egy közeli városban lennék programszervező, de érdekel a politika is. Én boldog akrok lenni, gyerekeket szeretnék, és férjet, aki igazán szeret, és én is nagyon szeretem őt, és sosem válnánk el és nem is veszekednénk, az nagy szenvedés a gyereknek.

17 éves lány vagyok.

2009. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
és persze számomra is fontos az egészség. Szívesebben éltem volna úgy száz évvel korábban. Előző vagyok.
2009. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Több rossz kapcsolatom is volt már az elmúlt 5évben de az eleje mindnek jó volt az utóbbi kapcsolataim max fél évig tartottak vagy kevesebb van amikor én csaltam meg van amikor ő volt hogy nem jöttünk ki egymással vagy nem akartam hogy a pasi a fiammal legyen de volt egy olyan kapcsolatom is hogy a pasi felpofozott rögtönk szakítottam de mégis nagyon boldog vagyok és nem változtatnék semmit sem most 4hónapja tart egy kapcsolatom egy olyan férfival aki szeret sőt a fiamat is meg a fiam is jóba van vele és talán ő lesz az akivel leélem az életem de ezt nem tudom.
2009. aug. 7. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a tökéletes élet olyan lenne, ahol elsősorban boldog vagyok, az anyagi javak csak utána következnek.

A tökéletes életemben lenne egy jól fizető munkám, egy szép kis lakásom egy városban (egy bizonyos városban, amit nagyon szeretek:D). A tökéletes életemben lenne egy gyerekem, egy kutyusom, és egy cicám.

A tökéletes életben nem bántanának az emberek azért, ami vagyok, és elfogadnák, hogy egy másik lánnyal nevelem a gyerekemet, de ez sosem fog bekövetkezni.

20L

2009. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szerintem mindenkinek az a természetes és jó amit ő úgy gondol hogy az jó neki!!Tehát mindenkinek a saját felfogása:)

Szerintem ha te elégedett vagy az életeddel az nagyon jó:)

Szerintem sokan lennének még így is a helyzetedben:)

25L

2009. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet meghatározni a tökéletes életet. Nem egyformák az igényeink. Én is egyedülálló anya vagyok, de ezt én nem érzem tökéletesnek. Rossznak sem, de lehetne jobb is. Tökéletes majd akkor lesz, ha megtalálom a páromat is, nem mintha férfi nélkül nem érezném magam egész embernek, csak éppen nekem úgy kerek az élet, hogy van hozzá társam, egy felnőtt társ, akit szeretek, és aki szeret engem. Akivel meg tudom beszélni, mik történtek, aki rámszól, ha hülyeséget akarok csinálni, aki megnevettet, stb. Ezen kívül a tökéletességhez még az hiányzik, hogy befejezzem a tanulmányaimat és legyen egy nagyon jó munkám, amit szeretek is csinálni, és jól is keresek vele. Más nem hiányzik.
2009. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!