Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hisztek a világvégében?

Ti hisztek a világvégében?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek!! Ugye nem lesz ????!!!!

12/L



2012. okt. 17. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem 2012ben lesz,de egyszer megtörténik,persze nagyrészt magunknak köszönhetjük a dolgot.Az erdőket irtják,az ózonréteg egyre rosszabb állapotban.Mondjuk volt pár hónap egymás után,amiben többször is jelentették,hogy nagyon közel jöttek a meteorok,aztán vannak az éghajlat változások,stb.,szóval igen hiszek benne,mert úgy is meg fog történni
2012. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, ha igaz lenne, nem mernék kiszivárogtatni.

Így is egy szemét a média, miattuk sokan öngyilkosok lesznek, mert elhiszik, hogy világvége lesz, félnek, és inkább megölik magukat kevésbé fájdalmas módszerrel. Még ha hülyék is az ilyen emberek, akkor is szemét dolog.


Ha felnősz ne nézz sok TV-t. :)

2012. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem. Illetve nem tudom. Én is félek, de nem foglalkozom vele :) Majd ha eljön az a nap, akkor majd beszívok valami ópiumot, hogy nyugodt legyek xD
2012. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. Azt, hogy most 2012-ben lenne nevetségesnek tartom, emiatt nem kell aggódnod. Egyszer viszont egészen biztos lesz egy "világvége", azaz a Föld vagy megsemmisül, vagy az emberek számára élhetetlenné válik, de ez jó eséllyel minket már nem fog érinteni.
2012. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hiszek, de ez a 2012-es szerintem is hülyeség. de ez a kérdés már kismilliószor volt..
2012. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 világvége1 ***** válasza:
2300 körül fog kihalni az emberiség a globális felmelegedés következtében.
2020. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!