Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá lányok ha egy ilyen "csúnya fiú" oda menne hozzátok és el kezdene beszélgetni. Utána pedig szerelmet vallana?

Figyelt kérdés

mit tennétek?

a korotokat is írjátok oda!

[link]


2012. febr. 28. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szépen közölném vele, hogy túl fontos nekem hogy maradjunk barátok, és hogy nekem nem kell kapcsolat most...

20/L

2012. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég! ez én vagyok!
2012. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Hivjatok feluletesnek, de en nem sokaig beszelgetnek vele. Nem azert mert csunya, hanem mert igenytelen. Fodrasz? Borotvalkozas? Egy normalis szemuveg nagyon sokat javitana rajta, de igy csak az igenytelenseg sugarzik rola.
2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Találd ki! Ilyenkor bunkó módon leépítik az ilyen pasit. Még a jó pasikat is leéptík, nemhogy az ilyeneket. Csak ilyen Brad Pitt féle szőke szépfiúknak tudnak mosolyogni a szemébe, a többit kakiba veszik. Az ilyen külsejű egyenesen betegségként, egy lerázni való kullancsként élik meg.
2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%

3.


Igen, felületes vagy, mint majdnem az összes nőszemély hiputrika.

2012. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Legalább a saját képedet tennéd fel :) vagy ha a tied akkor részvétem :S
2012. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Úgy összerugdosnám..
2012. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
eddig azt hittem én vagyok a ronda, de a kép láttán adonisznak nézek ki. :D
2012. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne csúnya, a normális szemüveet hordana, levágatná a haját és nem eröltetné a bajuszt, mert nem áll jó neki. Egyébként, ha csak úgy a semmiből ott terem és 5 perc után szerelmet vall, akkor elhajtanám, mert ilyen nincs, hogy nem is ismer és már szeret. Ha már ismerném, és úgy vallana szerelmet, akkor meg ottól függene, hogy én mit érzek. De akkor is tapintatosan javasolnám a fent említett változtatásokat a külsején.


24/l

2012. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez a példa is mutatja, h ha jól tesszük fel a kérdést, meglepően őszinte válaszokat kaphatunk a nőktől ;)
2012. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!