Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Nem akarok...

Mi a baj velem? Nem akarok barátokat. Élhetek boldogan barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Sose voltak igazi barátaim, akik vannak, elég rossz tapasztalatokat hagytak maguk után. Sose tudtam bennük megbizni, mindig csalodnom kellett. Mostmár nem is kell senki.
2009. aug. 7. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
nyugi nekem sincsenek, na jó neten van 1 akivel úgy mond "jó barátok" vagyunk de élőben nem találkoztunk de sztem jobb ez így pont ezért mait leírtál, én elvagyok a sitcomokkal meg mindenféle sorozatokkal egyesek szerint szánalmas mások szerint nem, hát nemtom, majd lehet találsz jó barátokat fingom sincs mi lesz :)
2009. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

hát ha nem zavar, hogy nincsenek barátaid, akkor nem gond. de az írásod egyeltalán nem ezt sugallja, hanem félelmet hogy egyedül maradsz stb...


a "élő" barátok/ismerősők kellenek, a neten, senki se fog megölelni, nem fogsz semmit érezni, vagyis jól érezheted magad, de amint kikapcsolod a gépet, rögtön, "magányos" leszel megint...

2009. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
hát, ha te jól megvagy egyedül is, akkor okés a dolog... bár egy kicsit fura lesz a többiek számára... meg lehet hogy most még egyedül akarsz lenni meg nem akarsz megbízni senkiben, de késöbb majd szeretnél magad mellé 1-2 gazán jó barátot. és akkor már nem fogsz olyat találni, mert ahhoz most kéne barátokat szerezned. nem megy úgy pik-pak a bizalom kialakulása 2 ember közt
2009. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdek elhideghülni, elfordulni az emberektől, és nem hiányzik (már) sem az ölelkezés se semmi...Már megszoktam és beletörődtem. Ugyanezt érzem, nincs rájuk szükségem...

16L

2009. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sincsenek barátaim!:( Nem tudok szerezni!:( Bár én is nagyon sokukba csalódtam:S Anyám már azt mondja hogy dilis vagyok:S
2009. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
61%
Szerintem jo ha az embernek vanak igazi baratai nekem sincs sok csk par de baratok azok kellnek!
2009. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim, egy nagyon jó barátnőm van, akivel nagyon egyformák vagyunk, elég nekem ő :D De őszintén nekem nem is hiányzik, h 120 haverom legyen, megvagyok így egyedül is :D És sztem akinek egy csomó barátja van, az megszokja, hogy mindig van vkije, sosincs egyedül, de ha egyszer pl. vmi miatt megszakadnak a barátságok, akkor meg nagyon maga alatt lesz, mert nem szokta meg az egyedüllétet..sztem :/

15/L

2009. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy a rossz tapasztalatok miatt nem akarsz barátokat. Nekem régebben rengeteg varátom volt, és sajnos vannak, akiket lassan 1 éve, hogy utoljára láttam, de volt olyan is, akit a legjobb barátomnak hittem, megbántott, azóta alig beszélek vele. Most 2 olyan barátom van, akikben meg tudok bízni.

Tapasztalat: Azért, mert volt olyan barátod aki megbántott, attól még szerezhetsz új barátokat, akikben megbízhatsz:)

2009. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék barátokat, de csak ha olyanok lennének, mint én. Ha nem is teljesen, de legalább hasonlók. Addigis jól megvagyok nélkülük. És örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen ember :) 18/L
2009. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

barátok nélkül nem lehet meglenni.. vagyis én nemtudnám elképzelni hogy egy nehéz suli hét után ne találkozzak a barátaimmal.. mert a barátok azok akik felviditják az embert..

vagy például nyáron, nyáriszünetben milyen lehet már egésznap egyedül lenni... én else merem képzelni..

szóval barátok nélkül nem lehet élni.sztem!

2009. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!