Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vágyom semmire?

Miért nem vágyom semmire?

Figyelt kérdés
Kamaszkorom óta a külsőm foglalkozatott, hogy szép lehessek, ez volt az egyetlen vágyam, most, hogy már ez sehogyse valósulhat meg és igazából nem is számít sokszor, már egyáltalán nem vágyom semmire. Nincsenek céljaim, pedig van egy gyermekem akit egyedül nevelek. 32 éves vagyok, idősödő, mi értelme bárminek is?Mi lehet velem?
2012. okt. 20. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ertekvalsagban vagy. A nok tobbsegehez hasonloan tevuton jartal. De te legalabb felismerted, hogy baj van.

Meeg nem keso uj ertekrendet elsajatotanod. A kifele eles zsakutca...

2012. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amikor mondja valaki, elhiszem, hogy nincs késő, de magamtól nem. minden reggel azzal a gyomorgörccsel ébredek, hogy egyszer megfogok halni, sajnos most már az este is rosszabb, nagyon rossz érzés.
2012. okt. 20. 15:11
 3/10 anonim ***** válasza:

ismét én vagyok, de már vannak ékezeteim


Nos, a te problémádat gyakorlati oldalról kell megközelíteni.

Láthatóan szeretethiányos vagy. Ez feloldható probléma. Természetesen ettől még érezheted céltalannak az életedet, de a pillanat öröme feledteti a jövőkép nélküliséget. Ha már nem vagy egyedül, akkor a lehetőség is kibővülnek, akár csupán elméletileg is. Több ember, több nézőpont.

Miért nincs kapcsolatod? Te magad mondtál le erről, vagy objektív akadályai vannak?

2012. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem érdekelnek a férfiak sem. nem hoznak lázba, ráadásul minden múlandó...elég rég ilyen vagyok, fiatal koromban is sokszor csak azért akartam valakit, h ne legyen ciki...nemtudom mitől lehet, mert közben meg magányos vagyok.
2012. okt. 20. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor azt írod, hogy gyereked van. Ezt ellenmond az állítólagos természetednek. Begyűjtötted a jó géneket egy alfától, és ennyi? Talán csak félsz a kapcsolatoktól, és azt hazudod magadnak, hogy nincs szükséged rá. De mint mondtam, csak egy másik ember tudna kimozdítani téged a holtpontról. Belátod ezt, vagy sem?
2012. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a gyereked így nő fel melletted, ő is ugyanilyen lesz. Igenis, köteles vagy magadért is, meg a gyermekedért is valami színt, valami vidámságot, tarkaságot vinni az életedbe. Annyi sszép dolog van! A természet, a zene, a mozgás, séta, sport! Ha már kaptál egy életet, sőt adtál is, ne pazarold el, és a gyerekedét se!
2012. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És különben mi az, hogy "idősödő"? Mindenki állandóan idősödik. Valóban csak a szex jelenti az életet? Ebben nem hiszek. De ha így lenne is... még van vagy 20 éved.
2012. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Láthatóan nem érdekli a kérdezőt, amit mondunk.
2012. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
itt vagyok, csak sajnos gond van a szememmel, nem mindig tudom a számítógépet nézni...sajnos a napfényben ilyenkor nem is nagyon tudok lenni. :( úgyhogy a kirándulás a sport és egyebek már nem jöhetnek szóba :(
2012. okt. 21. 12:15
 10/10 A kérdező kommentje:
amikor gyereket vállaltam még egészséges voltam.
2012. okt. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!