Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Niért félek olyan dolgoktól...

Niért félek olyan dolgoktól amik valóában nem is léteznek 15 évesen?

Figyelt kérdés
pl ha megnézek egy horrosfilmet amiben valami ijeszto szorny van amirol tudom,hogy nem is létezik félek.az egyik ilyen filmtol 5-szor álmodtam rosszat.nem akarok félni :(
2012. okt. 20. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

hát 15 évesen nem is léteznek

muhahaa

2012. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát erre mitmondjak... Ne nézz horrorfilmet. Tudod az azért van, hogy félj tőle, ha nem akarsz félni...:))


Mondjuk én többnyire nem félek a horrorfilmektől, ritkán élem annyira bele magam. Legutóbb az Alien sorozatot néztem meg újra HD-ben, egy hete kb, tegnap még érdekeset álmodtam...:)


14/F

2012. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert beleéled magad a horrorfilmekbe..én is így voltam egyszer..hú nem is egyszer..de egyszer nagyon.12 éves voltam,a Darkness Falls-ot(sötétség leple) nézette meg velem ismerősöm.. hát utána 3 hónapig lestem az ablakot..és még most is bennem van.:|||


17/L

2012. okt. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a CÁPA film volt amit először láttam, ami ilyen jellegű.

Még a kádba se mertem belefeküdni, csak zuhanyoztam.

Ne nézd akkor. Már én sem nézem ami felkavar. (na, jó, néha)

2012. okt. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha nagyon félsz akkor halássz elõ valahonnan valamit, mondjuk egy izzósort és éjszaka dugd be a konnektorba
2012. okt. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én 8 éves korom óta horrort nézek,és azért nem félek mert tudom h egy nagy hülyeség az egész csak kitaláció valakinek az elmebeteg fantáziája, te is higgy benne hogy igen is nincsenek ilyenek.
2012. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szeirnted komolyan elhiszem,hogy léteznek szornyek? nem 6 éves vagyok bazz,tudom,hogy nem léteznek,de ez nem segít
2012. okt. 23. 13:26
 8/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok elmebeteg,hogy késeljárkáljak az éjszaka kozepén
2012. okt. 23. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elmebeteg miért félsz 15 évesen? Csak úgy tudsz megszabadulni ha legyőzöd a félelmed. A 10 éves húgom íjjal lő papírra nyomtatott szörnyekre.
2012. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A körbejárkálas nem segít. Legtöbbünknek pont az a kiválló alkalom, hogy belopózzunk a szobádba. Inkább próbálj sűrűn körbenézni.

Van úgy, hogy az agy maga teremti a rémeket, amik aztán valóságá válnak.

2012. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!