Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hasonló babakocsik...

Milyen hasonló babakocsik léteznek még?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondoltunk:

[link]

[link]


Szempontok: könnyű legyen, mert sok a lépcső

kicsire összecsukható, mert pici a csomagtér

3 kerekű (rossz utak miatt)

fontos, hogy a tolókarja is ilyen legyen, mert párom irtózik a 2 külön tolókartól


Nekem ez tetszene a legjobban, de ez nem pici. Nekem nagyon annak tűnik. [link]


2012. márc. 27. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

3 kerék pont hogy nem jó rossz utakra. söt ezek a könnyü kicsi 3 kereküek nagyon instabilak, és egy rossz úton, vagy macskakövön sokkal nehezebb tolni, mint 4 kereküt. Ami rossz útra való 3 kerekü azok a jogging kocsik amiknek 3 óriás nagy kereke van.


Nekünk britax b-mobile van de már megjelent az agile is. Èn imádom elgjobb választás volt kis kocsinak. könnyü 8 kiló, egykézzel egyszerü tolni, mi macskakövön és erdöben is járunk eleget, mindenhol szuper egyszerü tolni, söt tengerparton is az volt. lapra cukhato de pici lesz és ami nekünk kellett hogy teljesen dönthetö.

[link]


ha nem kell dönthetö és ragaszkodsz a 3 kerékhez akkor a zapp kocsi a sima a legkönnyebb, és szuper minöség is. ezt tényleg apróra lehet csukni és tényleg szuper.


de mi a britaxal szuper vásárt csináltunk.

2012. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nálunk is borzasztó utak vannak (murva, macskakő), csak a 4-6 kerekűek mennek el. Akinek az utcában 3 kerekűje volt mind lecserélte.
2012. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az utolsó jön be,de ez alig pár centivel nagyobb mint az első linken lévő,ráadásul az utolsó az több mint 1kg-al kevesebb súlyú és újszülött kortól használható,míg az első csak 6hós kortól.

[link]

itt van mégtöbb fajta.

2012. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben én azt hittem a 3 nagy kerék jobb mint a 4.
2012. márc. 27. 09:33
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül is a lényeg, hogy jól hordozható legyen, kézben ha sok a lépcső és csomagtérben is. És a tolókarja ne külön álló legyen. Ennyi ami fontos.

Nyaraláshoz (is) szeretném venni, házat bérlünk és elég sok ott a lépcső. És persze a csomagokkal is el kell valahogyan férnünk.

2012. márc. 27. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!