Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan léteznek ilyen...

Most komolyan léteznek ilyen szülők? Nem akarom elhinni.

Figyelt kérdés

Ma terhestornán beszélgettem egy nővel. Egész normálisnak tűnt, beszélgettünk, hogy még mennyi van hátra, kislány/kisfiú lesz-e, van-e már név, stb.

Erre mondja, hogy ők mekkora dilemmában vannak, mert nem tudnak a kisfiúnak nevet adni.

Azt mondja 3 lányuk van, őket így hívják: Vanília, Pisztácia és Eperke


Már itt néztem egy hatalmasat, hogy egyátalán lehet-e ilyen neveket anyakönyveztetni?

Erre elkezdni mesélni, hogy azért így hívják a lányokat, mert cukrászok a férjével.. És semmi ilyen nevet nem tudnak a kisfiúnak.


Most ez komoly? Nem akarom elhinni, hogy létezik ilyen.. De igazából nem úgy tűnt, mint aki kamuzik. De annak is mi értelme lenne?

Hallottatok már ilyet?


2012. ápr. 26. 12:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
te jó ég :D szegény gyerekek majd nagyobb és felnőtt korukban hogy fogják érezni magukat :SS
2012. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

Te jó ég ,ez rettentően gázos!

Szegény gyerekek...


A fiú lehetne talán Bors, vagy Csombor, ezeknek is van legalább íze...

2012. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Vicces sztori,de a címből ítélve valami brutális gyerek verésre, vagy hasonlóra számítottam. Igen, ezek létező nevek. Még cifrábbak is vannak mostanság
2012. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Még nem hallottam,de nagyon vicces :D

Tanácsolom nekik a Marcellt-és azt hívhatják Marcipánnak :D Vagy még gyorsan kérvényezzék,nehogy megszakadjon a kör :D

Esetleg az Isler-t :D

2012. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, sajnos. Nem piskóták, az tuti!:)
2012. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
De mint a Vad Katalin- a Vad Málna párosítás után már nehéz meglepődnöm bármin is :D
2012. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon jó :D :D :D

Én közgazdász vagyok, de nem tudnám a gyerekeimet Áfakulcsnak, Profitnak és Kereszt-árrugalmasságnak nevezni :D :D :D

2012. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%

Jézus :D Elég nevetséges...

Én 21 éves vagyok és mikor én jártam oviba, már akkor volt egy kislány akinek Eperke volt a neve. Már akkor röhejesnek találtam. (Elnézést, ha valakit megsértettem)

2012. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ez a Marcipán nagyon tetszik :D

És ha benzinkutasok lennének, akkor EVOdiesel lenne? :D


Komolyan ilyen nevek mellett kezdem hülyén érezni magam, hogy nekem "csak" egy Dalmám van, és egy Dávidom lesz :D

2012. ápr. 26. 12:57
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg Bojtorján, vagy Ivó, Kozma, Leander, Som, Szilárd, Tormás, Tömör...
2012. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!