Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy huszonéves...

Miért van az, hogy huszonéves létemre a tini lányok rabja vagyok, míg tini fiúként még az 50 év körüli magyar tanárnőmről is fantáziáltam, miért változott meg fordítot irányba a vonzalmam, ahogy felnőttem?

Figyelt kérdés

Remélem ha 30 leszek nem fogok azért a 5 éves kislányokra bukni. :D

Most a 14-17 évesek jönnek be leginkább.

Most már egyáltalán nem izgatnak a tiniken kívül mások, talán még a 25 éves nők is bejönnek, de úgy igazán csak a tini lányok érdekelnek, jobban fel is izgat egy középsulis lány látvány tornacipőben, laza pólóban cső vagy cicanadrágban, mint egy harmincas nő.


2012. okt. 22. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha testileg jönnek be, akkor az még elmegy, de ha agyilag is, akkor megrekedtél a személyiségfejlődésben. Vagy félsz az idősebb nőktől. Vagy akármi. :)
2012. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csodálkozok rajta, hogy tetszik a laza, természetes stílus. Ezt szerintem a tinikkel kötöd össze, mert mostanság 18 éves kor után a legtöbb lány hihetetlenül érettnek hiszi magát, ezért elkövet mindent, hogy más is annak lássa. Dekoltázs kidob, még -20 °C-ban is, a minimum 15 centis tűsarok alap, harsány smink, stb.
2012. okt. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a lényeg az akart lenni, hogy a tinikben még azért elvétve van egy kis természetesség :D
2012. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!