Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a jelenség manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség manapság, hogy huszonéves-harmincéves férfiaknak még soha nem volt barátnőjük?

Figyelt kérdés
Régen is ilyen sok kevésbé szerencsés férfi volt, vagy csak mostanában van valami a "levegőben"?

2012. okt. 19. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Az a neve, hogy túlzott igényesség (nők részéről). Benne vagyok a halmazban.
2012. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Van ennél sokkan nagyobb katasztófa is, minthogy nem volt még....
2012. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Én is benne vagyok a halmazban - SAJNOS!

Őszintén: nem tudom, miért van ez. Részben talán azért, mert egyesek óvatosabbak, másrészt meg, nem egy részük a családjában/szüleivel él és ezt, olykor cikinek érzik (én is, így vagyok vele).

2012. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudunk már közösen ülni, közösülni lányokkal. Meghalt bennünk a kultúra, civilizáltak lettünk. Nekem például azért nem volt barátnőm 24 éves korom ellenére, mert még nem jöttem össze senkivel. Nem voltam szerelmes. És egyébként szűz is ezért vagyok, tehát mert még nem feküdtem le senkivel. Nem is akartam, mert féltem a szexualitástól.
2012. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Bocs de van olyan is hogy irja a pasi,hogy õ neki nem kell hogy bombázó legyen a nõ,arcra,kinek mi jön be.Hiába van tested nagyon jó,az arc mindent tarol,ha nem barbie lõheted.Na ez egy példa volt,hogy miért van pár magányos pasi.Válogat egy kettõ,pedig õ is kulloghat egykét férfitársa mögött.Engem egy illetõ tudott egy perc alatt magamalá rakni.Mert bocs de nem.Nem vagyok fotogén de élõben aranyosabb vagyok.Isten álldja,nem haragszom csupán az önbizalmam rombolta porig.Ilyen is van.
2012. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nekem nem sikerült dekódolnom! (#5)
2012. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
miért mit hittél ugyanaz a 10% rakja az összes lányt
2012. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
apám közeledik a 60-hoz most is van neki 3
2012. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Na látom. Ez az. Most is megláttam, hogy mindegy mit írtam, le szarkázta senki. Azt is írhattam volna, hogy csulioi, ombereccálen, sukroszindiel, öcserén papamityu. Vagy: kakavari, cseekerődi, zubiputtony. Az utóbbi szavak értelmesek. Mint itt az összes kérdés. Ja és kukurikó a p.csáb@...
2012. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Köszönöm, hogy nem szeret itt senki. Habár máshol se. Mindegy nektek mit írok. Tökmindegy. Majd aztán jöjjetek hozzám, ha baj van. Bárki. Megtudjátok milyen, ha figyelembe se vesznek. Köszönöm ezt a sokmindent. Érzéketlen, rideg 21. század.
2012. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!