Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt hogy vágyom a...

Miért érzem azt hogy vágyom a folytonos szomorúságra/tragédiára? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sosem tudok szabadulni ettől az érzéstől. Ha minden jó akkor üresnek érzem magam...

-Amúgy se sokszor érzem hogy minden jó.Csak van amikor jobbak a dolgok,valami sikerélménytől,vagy szimplán attól hogy aznap nem bántottak.

Tulajdonképpen nem is szoktak bántani mások,viszont úgy érzem a puszta létük is valahogy belém szúr.

Folyton ölöm magam a gondolatokkal,tele vagyok gátlásokkal,és szomorúsággal.

-Egy teljesen életképes egészséges lány vagyok de mivel már jó pár éve abnormálisnak érzem azt az egészet ami a fejemben megy,és a folytonos önkorbácsolástól is szenvedek képtelen vagyok egy napot is szomorúság vagy sírás nélkül kibírni.

Bármennyire is próbálok mosolyogni vagy vidámkodni,nem tudok szabadulni az érzéstől ami mögötte van.

Hogyan űzhetném el ezt az egészet?

Pszichológusról szó se lehet,mert az még jobban tönkre tenne.Más emberek nem segíthetnek,csak én tudom ezt megoldani...


2012. okt. 24. 16:51
 1/2 anonim válasza:
Keresd meg, hogy mi a valódi oka annak, hogy ilyen vagy. Ha elég mélyen letudsz ásni magadban, megtalálod az igazi okot. Utána el kell fogadnod magadat olyannak amilyen vagy azzal a hibával amit találsz. Utána megpróbálhatsz magadon javítani, de lehet nem is kell.
2012. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszhoz még annyit fűznék hozzá, hogy az írásod alapján tényleg csak egyszerűen ilyen a személyiséged... nincs semmiféle mentális problémád, tehát pszichológus se kell.

Ha esetleg vannak még fontos dolgok, amiket nem írtál le, akkor talán többet tudnánk mondani.

Levezetésként ajánlom esetleg, hogy ha van némi kreativitásod és érdeklődésed e felé, kezdj el írni drámákat, talán segítene.

2012. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!