Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ez változzon?...

Mit tegyek, hogy ez változzon? (több lennt)

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy nem nagyon szeretem az embereket. Vagy ezt ne úgy értsétek, hogy az emberiséget, hanem hogy nehezen bízok meg emberekben. Persze sokmindenki szimpatikus, csak olyankor meg arra gondolok, hogy áh, ő biztos nem szeretne velem beszélgetni, meg hogy biztos le se **szar**. Meg van amikor ideges vagyok akkor azt gondolom, hogy nekem nincs is szükségem barátokra, de tudom, hogy ez nem így van, mert igenis látjátok, belegondolok, hogy ó de szimpi, szívesen beszélgetnék vele, csakhogy olyankor azt mondom magamnak, hogyha odamegyek, azt gondolná(k), hogy mit akar itt ez a kis izé, meghogy ki hívta... Szeretnék ezen vltoztatni, kérlek ne hordjatok le. (ja, és mielőtt valaki azt írná, igen, nem hiszem, hogy én tökéletes vagyok, külöbenn miért írnám ide ezt a kérdést? )

2012. okt. 29. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyanhoz menjél oda aki szimpatikus,amúgy egyből észre lehet venni ,hogy akar -e veled beszélgetni.
2012. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aha az első válaszoló válaszát adom :D

Akik szimpatikusnak tűnnek azokhoz próbálj meg közeledni, ha meg kiderül, hogy mégsem olyan mint amire számítottál akkor meg nem vesztettél semmit.

2012. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van, de ezek a válaszok nem segítenek, mert nem merek odamenni a szimpatikus emberekhez sem... nem tudok rendesen beszélgetni idegenekkel... :/
2012. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz először neten, elég sok embert lehet találni akinek hasonló érdeklődési körei vannak
2012. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont mintha én írtam volna a kérdést.Csak annyit tudok ajánlani hogy ne agyalj sokat a problémán mert csak rosszabb lesz.
2012. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok mind gyerekkori lelki sérülésekre vezethetőek vissza. Amikről nem tehet senki sem.


Olvassátok el a Sziklaszilárd önbecsülés könyvet. Az részletesen taglalja és megoldást is mutat.

2012. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!