Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bízom meg az emberekben,...

Nem bízom meg az emberekben, mit tegyek ez ellen? 2 embert is megbántottam ezzel most. Hülyén viselkedek, elegem van, mit tegyek, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel, páran vannak csak, akikben tökéletesen megbízom (tesóm, és egy fiú barátom-ő volt az exem is egyben, meg még egy barátnőm). Azt képzelem, hogy a hátam mögött kinevetnek, hogy igazából utálnak, csak arra vagyok jó, hogy kihasználjanak.. Ma az egyik személy bebizonyította, hgy alaptalan volt a gyanúm... Másik személy egy férfi, aki udvarol. Benne sem tudok megbízni, és ezt éreztetem is vele, de nem akarom hogy ezzel elűzzem, rendesnek tűnik, viszont sokszor az az érzés fog el, hogy csak szexre kellek neki. Nem akarom megbántani, a bizalmatlanságommal pedig épp az ellenkezőjét teszem.. Miért vagyok ilyen? Tönkreteszi ez az emberekkel való kapcsolataimat..
2011. dec. 9. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rossz a bizalmatlanság... Inkább legyél bizonytalan, elővigyázatos, mint hogy mindenki csak kihasználjon, átverjen. Nem kell, hogy 100 barátod legyen.... Elég 2-3, de azok igazi barátok, akik elfogadnak és megbecsülnek :)
2011. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem baj ha bizalmatlan vagy!

Tudod néha hallgatnod kell arra a kis elnyomott hangra amit legbelül hallasz!

Ha úgy gondolod hogy tényleg valakinek csak a sexre kellesz akkor lehet hogy tényleg csak az illető nagyon jól tud hazudni,de a tudatalatti megfigyelésedet nem verheti át!Ez érdekes egy dolog,ezért jók a legelső benyomás által tett megérzések!

További jó éjt!

Üdv!

2011. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!