Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék sikeres és sok...

Szeretnék sikeres és sok pénzt kereső ember lenni, de évek óta semmi motivációt nem érzek rá hogy tanuljak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arra vágyom hogy majd a családomnak mindent meg tudjak adni, semmiben ne szenvedjünk hiányt, de ahhoz hogy tanuljak egyszerűen nem fűlik a fogam. Rengeteget írást olvastam motivációról és hasonló témákról, de semmi haszna nem volt. Mi tévő legyek?
2012. okt. 30. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek tanulsz? szakmára gondoltam
2012. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jelenleg autószerelőnek. Nem kimondottan autószerelő akarok lenni, de autókkal szeretnék foglalkozni.
2012. okt. 30. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ad érettségit is?
2012. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanulás nélkül nem fogsz tudni mást eladni a testeden kívül.
2012. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez elég ellentmondásos. A legtöbb autószerelő autóbu.zi. A kocsik sokba kerülnek, tehát nagy a motivációjuk, hogy sokat keressenek és jót vehessenek.

Egy ismerősöm autószerelő és Audija van, szerintem ez jó szakma, mindig lesz rá igény, sőt egyre több. Nyelvtudás viszont ide is nagyon kell, lehetőleg angol és német is.

Biztos van drága kocsi v motor, amit meg akarsz venni, lebegjen az a szemed előtt.

2012. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!