Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Hová menjek, hogy...

Mit tegyek? Hová menjek, hogy legyen? Fogalmam sincs.

Figyelt kérdés

Köszi, hogy végigolvasod ezt a hosszút. Először azt szeretném elmondani, hogy ezek az érzések, amiket írok, nem olyanok, amiket én "gyártok". Ezek vannak bennem, nem tudom őket elnyomni, akkor is lennének, ha nem vallanám be.


Kicsi koromtól van bennem egy olyan érzés, hogy imádok a középpontban lenni. Mindig én kezdtem az iskolás darabban a mesélést, és mondtam a leghosszabb részt, és ez nekem nem teher volt, az osztály nagy részével ellentétben. Mindig is nagyon élveztem, amikor megtapsoltak, de persze kívülről nem mutattam nagyon ezt. Edzéseken is szinte csak én voltam az, aki mindig szerettem, ha pl. velem példálóztak a kicsiknek, hogy most akkor mutassam meg nekik, hogyan kell azt a feladatot. Szeretem, ha én vagyok a középpontban, ha mindenki rám figyel. (Bár ez a baráti társaságban nem igazán szokott sikerülni, de azért ez az érzés ott is bennem van.)


Van egy olyan érzés bennem, amikor a felnőtt koromra gondolok, hogy nem akarom, hogy ne ismerjenek az emberek. Nem szeretnék egy jelentéktelen kisvárosban élni. Lehet, hogy egy kis pics@nak tartotok, de van bennem egy ilyen érzés, és én sem örülök neki. Sokszor bánt, piszkál. Azt érzem, hogy közönséges leszek. Remélem értitek.

Ennek fényében gondolkodom a továbbtanulásomról.


Jelenleg 8 oszt. gimnáziumba járok. A színészeten rengeteget gondolkoztam. Nem tudom, hogy jó lennék-e színésznek ki kéne próbálnom. Baj: nálunk a színházba minden darab énekes, a válogatón is énekelni kell, az énekhangom pedig nulla. Baj2: a színjátszóra nincs jelenleg az edzések mellett időm, és nem szeretném leégetni magam ha esetleg nem lennék "jó".

Most fogok próbálkozni. Külföldi színjátszó egyetemeken is gondolkodtam egyébként, esetleg a jövőre nézve.


A sporton is gondolkozom. Lovagolni járok, nemsokára kezdek amatőr szinten versenyezni. Külföldre hová járhatnék lovas egyetemre? Mennyi az esély, hogy nagyon jó lovas lesz belőlem?


A helyemben mit tennétek? Hogyan kezdenétek el alakítani az életeteket? Szétcincál ez az "érzés"...


Egy kitűnő tanuló tinédzser lány



2012. nov. 1. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám az iskolás színjátszókört.

1. Nem leégés, ha nem vagy "jó", mindenki tudja, hogy nem világklasszis színészek vonulnak színpadra (remélem nem sértelek meg ezzel).

2. Én voltam múlt évben, idén is vagyok színjátszókörös, és elárulhatom, hogy a próbák hangulata az utánozhatatlan.

Szerintem próbáld meg beszorítani az edzések közé, mindenképp megéri. Persze ez csak az én véleményem... :)


Amúgy nem haragszol, ha megkérdezem, hogy hova valósi vagy? Sajnos nekem van egy ilyen komplexusom, hogy bárkitől olvasok kérdést, az olvasottakat azonosítom egy ismerőssel, és tudnom kell hogy ő írta-e. :D

2012. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Relikvia ***** válasza:
Ahoz h egyetemre meny.kulfoldre.penz kell.sok millio ha nincs akkor tehetseg...de arol hogy profi.legyel.le.kestel szerintem van aki mar 7ees koratol foglalkozik ienell.es ahoz.nagyon profinak.kell.lenni h az egyetem fizzesen mindent neked...a masik ez a termeszetes meg felelesi vagy...a kitores h ne.kerulj a mokus.kerekbe enis ettol.feltem s sikerultis.el.kerulnom avval.foglalkozok amit szeretek.s jo vagyok.benne szineszet ijesmik...rtl.mindig hirdeti h hol kell jelentkeznih meny oda kuldj.lapot.meg ami kell ott ha van.tehetseged eszre vesszik ha nincs foloseges..s hamarabb kereshetel.ujj hobbyt vagy ami erdekel.meg marha fiatal vagy s jusson eszedbe nem.csak.te.erzel.igy sokkan.akarnak.ervenyesulni s keves az esely h sikerul(bocs a tre irasert)
2012. nov. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!