Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a ködös fogalmazásért,de nem tudom ennél jobban kifejezni magam.

16éves lány vagyok,szóval lehet hogy ez a tinikor velejárója.

A problémám úgy érzem,hogy sokrétű,de mindegyik alapja valószínűleg az önbizalmam....vagyis annak hiánya.

Nem merem idegenek előtt felvállalni önmagam és a véleményem.Félek önmagam lenni,mert nem tudom hogy ez másiknak hogy tetszene,egyszerűen meg szeretnék felelni mundenkinek.

Néha úgy érzem hogy senki nem vesz komolyan engem.

Nyilván a barátaim között nincs ilyen problémám,de szeretnék új kapcsolatokat kialakítani....de nem megy!

Ne egy antiszociális egyénként képzeljetek el,mert nem vagyok az csak szeretnék nyitotabb és határozottabb lenni,olyan ember akinek jó a társaságában lenni.

köszönöm a válaszokat előre is!


2012. nov. 1. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez a problémám (17/L)

ha a barátaid körében nincs ilyen gond, akkor érdemes esetleg egy-két baráttal együtt új társaságba menni, akkor hátha az ő hatásukra nem lennél ennyire feszélyezve, és mégis meg tudsz új emberekkel ismerkedni

nekem ez segített már..

vagy ha, egyszerre csak egy új emberrel ismerkedek meg, akkor azt még tudom kezelni, nem veszi el az eszem, hogy sok mindenkire figyeljek, sokaknak kelljen megfelelni, hanem csak annak az egy embernek legyek szimpatikus éppen

;) sok sikert!

2012. nov. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Relikvia ***** válasza:
Itt szerintem az a bajj h.meg akartok.felelni:// senkinek nem kell meg felelni mert ugy nem vagytok.onmagatok akiknek fontosak.vagytok vagy szipmatikusak.ugyis el.fogad.oannak.amiennek.vagytok mas kulomben mi ertelme van??? Ha nem azert szeret akik vagytok mar hazugsagon alapul....es az a bartsagot is.tonkre.vagja ha kiderul.kesobb h nem az igazi.ened mutattad meg hanem.felszines.hamis lepel.moge bujjva egyamasik emberismer. meg nem azt aki vagy.....ha nem adssz eselyt ra nem.tudhatod h mi lett volna ha maskent.viselkedssz s igy sok mindenkit el veszithetsz(bocs a tre.irasert......) 20f
2012. nov. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!