Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan csináljam, vagy mit...

Hogyan csináljam, vagy mit tegyek, hogy Anya ne bukjon ki a félévimen?

Figyelt kérdés
9-es vagyok, mindjárt félév, általánosban kitűnő voltam, mostpedig kb 3,6-3,7 leszek, és annyira sajnálom, meg nemis tudom, nehéz megszokta az új sulit, (gimibe járok) sokat kell tanulni, újévkor megfogadom Anya előtt, hogy tanulni fogok, és komolyan veszek majd mindent a tanulással kapcsolatban, meg minden, de hiába, még kikapjuk majd a félévi bizonyítványt, és nemtudom, hogy mitcsináljak.. Ilyen még sosem volt, hogy ennyire izgaltam volna valami miatt. Anyának nagyon nem fog tetszeni, tudja, hogy csak akkor fogok érvényesülni felnőttként, vagy továbbtanulni, hogyha jól tanulok. Biztos vagyok benne, hogyha kikapom, akkor megmutatom neki, és nagy baj lesz, bármit mondok majd neki, le se fogja s*arni és kb én se fogom érdekelni 1 jó ideig, amíg nem látja, hogy kapom a jó jegyeket, és javitook.. Szerintem laptopom el lesz téve valami jó helyre, ahol én nem tudok hozzányúlni, és haverokkal se mehetek majd sehova, habár ez nem biztos. Mit kellene tennem, fiú vagyok amúgy.. tudom, hogy magamnak köszönhetem a rossz jegyeimet és bánom is.. help pls:(
2011. dec. 23. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát amit elkövettél, azért vállalod a következményeket, a büntetést férfiként. Ha nem lesz laptop, haverok, kibírod. Ha meg nem sikerül az egyetem, akkor meg keress valami szakmát, amivel lehet keresni és érdekel is. Diplomásokkal Dunát lehet rekeszteni.
2011. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs a sok helyesírási hibáért, de tényleg siettem..
2011. dec. 23. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is kitűnő voltam 9.félévben 4,5re rontottam majd évvégén 4,8ra javítottam:) még semmi sincs veszve!
2011. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó tudom, hogy vállalnom kell, de akkor is.. Aztsem akarom, hogy Anya szégyenkezzem miattam, mivel csak ő van már, próbálok évvégére nagyon belehúzni, de ezt az időszakot is túl kéne élni.. :(
2011. dec. 23. 21:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó és neked mit mondott Anyud?
2011. dec. 23. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 12.-es, és 5-ből bukok éretségi előtt. Majd valahogy kimagyarázom. :D
2011. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 9.-es félévi jegyek sehova sem számítanak bele. Ha továbbtanulsz, ott is csak a 11.es évvégi, és a 12.es félévi jegyek, meg az érettségi jegyek számítanak. (feltéve ha még úgy van, ahogy nálam volt), de a 9es félévi semmit sem jelent. Majd évvégére jobb lesz. Nálunk még a tanárok is azt mondták, hogy a félévi csak egy tájékoztató, és az évvégi kerül a bizonyítványba, így ez csak neked szól, hogy most hogyan állsz...
2011. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy neked, de ezt mondhatom Anyának..:S
2011. dec. 23. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:
pont ahogy előttem szóló mondja! sőt 9.es 10.es évvégi se számít igazából. Oké bizonyítványba bekerül de ki nézi azt? Érettségipontszámba nem számít bele. A lényeg, hogy értsed az anyagot hogy valószínűleg eddig is tetted és az hogy néha becsúszik egy egyes valami magolós tantárgyból hát üsse kavics, élni is kell!
2011. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!