Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy lány miatt voltam kiközösí...

Egy lány miatt voltam kiközösítve 2évig és miatta nem bízok már az emberekben, de viszont hiszek a karmában, és most, hogy eltelt 2 év jóban vagyok a vele és csomó dologgal vissza tudnék vágni neki de nem teszem. Jól teszem?

Figyelt kérdés
Azt hiszem meg kell neki bocsájtanom bár szívem szerint megbosszúlnám. Mit tegyek?
2012. nov. 6. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok*:DDd
2012. nov. 6. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:
A bosszú nem vezet sehova.Csak rosszabbul éreznéd magad utána.
2012. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Öhm ne... Ha rosszul esett neked, akkor te se válj azzá amilyen ő volt régen és ha bosszúra gondolsz, akkor inkább próbálj meg másokkal barátkozni.
2012. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha huzamosabb ideig elfojtod azokat a vágyakat, amiket a szíved diktál, nem lesz jó vége. Egyre feszültebb leszel. Nem lehettek úgy barátok, hogy közben legszívesebben jól lejáratnád. Fiatalok vagytok még. Hamarosan elballagsz. Mondd meg a lánynak, ha olyan ember, akivel lehet beszélni, hogy te még haragszol rá azért, amit tett. Meg fogsz könnyebbülni, ha beszélsz róla, remélhetőleg tud elfogadható magyarázatot adni majd.
2013. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy sikerült kiközösítenie? És utána hogy barátkoztatok össze? Ez sem mindegy!
2013. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!