Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó csúnya fiú ismerősömnek is összejött mostanság a barátnő, pedig még olyan vesztesek voltak, mint én és folyton sírtak, hogy sosem lesz barátnőjük, míg én értem meg egy lány sem rajong?

Figyelt kérdés
Az a poén, hogy sok láyn szerint helyes vagyok, nincs baj a külsőmmel, de ezeket látva, csak arra tudok gondolni, hogy mégis csak ronda vagyo és azért nem szeret belém igazából egy lány sem, én meg sajnos a nagyon is szeretni tudó típus vagyok, de a kutyának sem kell a szeretetem és ez olyan rossz érzés. Amúgy én is csúnyának tartom magamat, nem is merek szép lányoknál próbálkozni csak csúnya vagy átlagosaknál szoktam mostanság is, neten. Haveromék is neten ismerkedtek meg a lányokkal.

2012. szept. 28. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan ismerős ez a kérdés.
2012. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezem én.Miért baj,hogyha egy nem szép srácnak fiúnak van párja????!!! nekik nem lehet vagy mi?
2012. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

"pedig még olyan vesztesek voltak, mint én és folyton sírtak, hogy sosem lesz barátnőjük, míg én értem meg egy lány sem rajong?"


Hisztis vagy és még irigy is.

2012. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon ismerős a kérésed,a többire nem kaptál kielégítő választ?

Ha folyton csak felteszed ugyanazokat a kérdéseket,csak más szöveggel,és siránkozol,sajnáltatod magad végtelenségig,akkor tényleg nem lesz soha a büdös életben barátnőd.

Az ilyet nem is sajnálom.

Nincs lehetetlen,csak tehetetlen!

2012. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, én örülök, hogy összejött nekik, csak nem értem, hogy nekem miért nem, amikor ők is olyan csúnyák, mint én legalább, elegem van, hogy senkinek sem kellek, fáj és nagyon elszomorít, mert úgy szeretnék egy lányt megölelni is, ennyire lent vagyok.
2012. szept. 28. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:
talán mert tettek érte a sírás én önsajnálatuk mellett, és nem csak irigykedtek a másikra.
2012. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek kigyúrva, ha erre célzol és nem is gazdagok. Én is próbálkozom lányoknál, de nem tudom mi bajuk van velem, semmi vonzalmat nem jeleznek.
2012. szept. 28. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nincsenek kigyúrva, ha erre célzol és nem is gazdagok."


Mert a lányoknál csak az ilyen pasiknak lehet esélyük.

Szerintem nem feltétlenül a külsőd,hanem a belsőd,és a hozzáállásod miatt nem akar összejönni.

Egy lány nagyon sok mindent észrevesz egy pasin,a lányok sokkal érzelmesebbek,fogékonyabbak az érzelmekre.

Észreveszik ha valaki sajnáltatja magát,meg úgy áll a dolgokhoz,hogy "úgyse fog összejönni!".

Ha ez folyamatosan bebeszéled magadnak,akkor tényleg nem fog összejönni.

2012. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!