Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak sírás ellen?

Mit csináljak sírás ellen?

Figyelt kérdés
Általában ha vitatkozok valakivel, és tudom hogy igazam van, és nem hiszik el, annyira fel tudom magam idegesíteni, de ez nem csak vitáknál, hanem ha akármikor DÜHÖS vagyok, és ez a fontos, hogy akkor amikor dühös vagyok, elsírom magam. egyszerűen nem értem hogy miért. Tudnátok valamit mondani, amivel elkerülhetem azt, hogy elsírjam magam vita közbe... elég érdekesen nézek ki amikor sírva ordibálok, az igazamat bizonygatva. ezek után általában senki nem szokott nekem hinni, igazat adni. mit tegyek hogy ne sírjak? előre is köszönöm ha tudnátok segíteni :)
2012. nov. 7. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
kor/nem?
2012. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15/L
2012. nov. 7. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de ugyanilyen vagyok. (15/L) Én csakis akkor tudok sirni, ha felhuzom magam de nagyon valamin, ha szomorú vagyok, akkor szomorú és kész.

Én sem tudok ez ellen mit tenni, főleg ha nagyon elkap a hév, és a sminkem meg szétfolyik a fél fejemen csodálatosan nézhetek ki. Az érintettek nálam ilyenkor szép csöndbe megvárják, amig lecsillapodok, de ha nagyon dührohamom van (nem gyakori) akár 2 óráb keresztül is bőgve üvöltözök, amig szét nem megy a torkom. Amúgy fogalmam sincs mit lehetne ez ellen tenni, szóval engem is érdekelnének a válaszok.

2012. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne foglalkozz azzal, hogy elhiszsik -e mások, mennyire van igazad. Azért vagy dühös, mert mások nem úgy viselkednek, ahogy szeretnéd. Dea mások, nem te vagy. Te csak magadat tudod megváltoztatni, másokat nem. Hagyd őket, hadd gondolják azt, amit akarnak. Ha vitatkozol, mindig legyen ott a megengedés, hogy neked nem fontos, hogy elhiggyék.És tényleg ne legyen fontos. Ezt mondogasd: én nem ő vagyok. Bárkinek lehet véleménye. Nekem nem feladatom, hogy az ő véleményét megváltoztassam.
2012. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, most ez segítette egy kicsit, majd próbálkozok :) zöld kéz megy mindenkinek :)
2012. nov. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!