Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, egy selejt vagyok....

Úgy érzem, egy selejt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, egy hibákból összetákolt, önbizalomhiányos lány vagyok. A durva gerincferdülésem van, amire sajnos fűzőt kell hordanom. Azt mondják, jó fűzővel konkrétan csodát lehet művelni, viszont én nem látom a kiutat, és rettegek, hogy egyszer műtétre kerül sor. Strandra is utálok menni, látszik a ferdülésem és a púpom. Undorító, beesett arcom van, kicsi, barna szemekkel, nagyon csúnya orral. Ahogyan elkezdek a tükörbe beszélni, minden szó erőltetetten hangzik a számból. Más lányok nagyszájúak, bájosak, lányosak, cukik, én pedig ocsmány, visszahúzódó és kissé fiús vagyok. Igaz, van tehetségem bizonyos dolgokhoz, de ugyan kit érdekel a tehetség, ha a gazdájára rossz ránézni, mert csak hibákból áll össze?
2012. nov. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Valahol van egy srác akinek pont Te fogsz majd tetszeni.

Nem mindenkinek számít csak és kizárólag a külső.

2012. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy te olyan ronda, mint ahogy leírtad. Ráadásul még tehetséges is vagy! Mi az, hogy kit érdekel? Az a legfontosabb. Hidd el, nálad minden szempontból sokkal rosszabb emberek is vannak, akik boldogok.
2012. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy így látod magad. Annó énis ezt éreztem, hogy egy szerencsétlenség vagyok. Nem mertem másokhoz szólni, emberek között rosszul éreztem magam. De idővel változott ez.

Elkezdtem sminkelni, ezt javaslom nekedis, nem kell egy tonna sminket magadra kenni, nem azt mondom, csak pl spirálozd ki a szempillád ha eddig nem tetted, szedesd ki a szemöldöködet, rakj magadra egy kis pirosítót.

A púposságod nemtudom mennyire lehet durva, de ne foglalkozz ezzel, vásárolj szép ruhákat, hidd el hogy megtudja dobni az ember önbizalmát. Kérj meg valakit hogy menjen el veled vásárolni és segítsen, mondja meg mi áll jól, mi nem.

Sportolással hogy állsz? mert gondolom valamit kéne is csinálnod, a hátad miatt, erősíteni. Kezdj el valami könnyű sportot, gondolok itt jógára vagy valami aránylag kímélő, de erősítő sportra.

Szedd össze magad. Senki sem csúnya, csak aki elhanyagolja magát. Az meg ha elkezdesz szépen öltözködni, egy kis smink, már megjön kicsit az önbizalmad, ami által nyíltabb leszel az emberek felé, és lesz kisugárzásod is mindemellett.

2012. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Fel a fejjel, vannak nálad rosszabbak is!

[link]

2012. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!