Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyen? (Kérdésed túl...

Mi legyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Pénteken gólyabál,mi szervezzük a 9.-nek,vagyis 3 osztály 10.a;10.b;10.c . Utána lesz after party egy clubba,DE én nem szeretem a clubbokat,nem vágyom oda,nem is illek oda,nem tudok táncolni se,nem érezném magam jól szerintem ott,+ szerintem nem is engednének a szüleim,mert mostanában a városban (nem Magyarország) szervkereskedés folyik,már nem egy fiatal lányt találtak meg szervek nélkül,pénzel a szájukba,papírra oda írták,hogy a temetésre,múltkor is volt egy halloweeni 'buli' (nem club),de inkább összegyűlésnek nevezném,már 9-kor haza kellet menjek. De ha sokan fognak menni az osztályból a bulira,akkor én is kéne menjek,mert akkor ezért fognak cikizni,megpróbálom anyuékat rá venni,de tuti fognak inni és én nem bírom az alkoholt,ezért pár osztálytársam,meg a külsősök akik jönnek biztos cikizni fognak,nem tudom mit csináljak :(

bocsi,hogy hosszú lett

16l



2012. nov. 7. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Túlreagálod,én például hasonlóképp voltam szalagavatómon is.Én csak discokba és klubokba nem szeretek járni.Kétszer elmentem,és kibírtam ittam egy-két sört és haza távoztam.

Legközelebb meg csak házibulikba mentem.

Ilyenkor jönne jól egy ismerős,aki érted jönne,hogy vele mész valahová..

2012. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de az a baj,hogy a legjobb barátnőmnek a másik barátnője (:D) az nagyon kis bulizós,ő az egyik gólya,és cigizik,iszik meg minden,és szokott vele lógni,és mikor együtt vannak akkor általában mindig cigizik meg iszik is,pedig nem ilyen,na mindegy megint regényt írok,még van egy reményem egy másik lány,ha ő megy,akkor én is lenézek,csak az a baj még,hogy apum mindig izél,hogy nehogy tegyenek a poharamba drogot meg ezek,nagyon féltenek,jó persze elhiszem én,a mai világba amik vannak,és igaza is van,áh nem tudom mi legyen

bocsi megint regényre sikeredett :D

2012. nov. 7. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért kell mindig a pultnál kérni,mert ott ha trükköznek be zárhatják a helyet is.:))

Túl lehet élni.

2012. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
áh,igazad van,elkéne menjek,holnapig átgondolom,köszi szépen.
2012. nov. 7. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!