Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek a rossz...

Mi a véleményetek a rossz szokások nélküli életről?

Figyelt kérdés

Egész életemben 3 kiváltképp rossz szokásomról tudnék beszámolni: a kávé, a cigaretta és az ídőnkénti bő alkoholfogyasztás. Azért nem kell 36 éves férfira gondolni, én annál sokkal fiatalabb nő vagyok és igazából az érdekelne, hogy...olvastam egy idézetet évekkel ezelőtt, " Rossz szokások nélkül élni nagyszerű, csak nem éri meg "- Elég frappáns idézetnek találom, de nektek mi a véleményetek erről ?


Már egy idő óta tervezem, hogy behozok néhány változást az életembe, csak nem is szeretnék egy befásult zombivá válni, akiről majd azt mondják, hogy nem tud szórakozni és élni.


Mit gondoltok, melyik a helyes hozzáállás ?


2012. nov. 8. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy valakinek ne legyenek rossz szokásai.Rossz szokások nélkül unalmas lesz az élet.Az életet élvezni kell, különben arra fogsz rájönni hogy elpazaroltad az idődet.Persze ésszerű határok között kell maradni.
2012. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a helyes hozzáállás ha valaki nem iszik, nem cigizik, nem kávézik, mert én ezeket sosem teszem (szó szerint soha) és nekem ez a természetes, nem tudom elképzelni máshogy. Persze mindenkinek van rossz szokása, de azért lehet őket kategorizálni, hogy melyik veszélyesebb, melyik nem, illetve lehet, hogy ami szerintem rossz, az másnak egyáltalán nem baj.
2012. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"akiről majd azt mondják, hogy nem tud szórakozni és élni." ja ez a mondat viszont nagyon nem tetszik. Először is: mit érdekel, hogy más mit mond. Másodszor kávé, cigi, alkohol mióta egyenlő a szórakozással, az életről nem is beszélve?
2012. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a rossz szokás nézet kérdése.

én a helyedben elkerülném a hülye idézeteket, semmire nem jók.


ha valaki pl cigi kávé pia nélkül él az nem jelenti azt hogy nem lehet boldog. sőt igazából a boldogság nagyrészt nem is a testi élvezeteken múlik de szerintem filozofiai szintet fölösleges megütni.


igazság szerint ez olyan, hogy aki nem jön rá idővel ezekre, annak fölösleges magyarázni, mert nincs azon a szintet, hogy megértse és érdekelje.


van aki attól érzi jól magát, hogy tartózkodik a káros életviteltől és pl extrém sportokat űz (ami szintén veszélyes)

az igazi baj az lehet hogy nem tudod, mit akarsz az élettől, és aki ilyen züllött életet él, az általában gyenge jellemű is.


ha ezt valóban le akarod küzdeni, keress meg és adok pár tippet. de a kérdés léte szerintem arra utal hogy te sem tudod mit akarsz.

2012. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!