Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ezek rossz tulajdo...

Szerintetek ezek rossz tulajdonságok/szokások? Változtatnom kéne rajtuk?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.. Nem mondom , hogy vallásos vagyok de hiszek Istenbe. El is mondtam pár barátomnak.. És kiröhögtek meg úgy néztek rám mintha bolond lennék.. Meg imádok olvasni ha tehetném egész nap azt csinálnám. Ezt is elég furcsának találják. Elég sok zűr volt mostanában velem és a családommal emiatt úgymond "megkomolyodtam". Meg az egyik lány az osztályból kérdezte , hogy nem szeretnék e bár járni valakivel..(Ő már kb. 4-5 fiúval "járt") Én meg mondtam neki , hogy nem mert nem vagyok annyira nagyon szerelmes senkibe és én csak úgy akarok valakivel együtt lenni, hogy szerelmes vagyok belé meg ő is belém.. És erre úgy nézett rám az a lány mintha bolond lennék.. Meg ki röhögött..
2012. ápr. 29. 22:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*már
2012. ápr. 29. 22:53
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, az olvasás és a fiúkhoz való hozzáállásod kifejezetten szimpatikus!

A vallásosság meg a hit pedig olyasmi, amit, ha így érzel, akkor ez csakis a te dolgod, senkinek semmi köze hozzá, ezért miért kell furán nézni!?

2012. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti én sem értem miért néznek olyan furán meg röhögnek ki érte. Talán fura nekik mert ők nem hisznek ilyesmiben ezért találják "nem normálisnak" ha valaki hisz Istenben például..
2012. ápr. 29. 23:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törődj velük, egyértelmű, hogy érettebb vagy náluk.

Én is így voltam, imádtam mindig is olvasni, egyesek szerint az "unalmas" és "butaság". Ők inkább TV-t néztek. Ez van. :)

2012. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát próbálok nem törődni velük de elég nehéz ha az egyik osztálytársam folyton kritizál és piszkál már szinte azért is mert rá mertem nézni vagy mert levegőt merek venni az ő jelenlétében..(amúgy ő az osztály nagymenője, ha úgy tetszik "rossz fiúja..)
2012. ápr. 29. 23:28
 6/13 A kérdező kommentje:
* "rossz fiúja"
2012. ápr. 29. 23:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne törődj senkivel, és főleg ne változz meg, csak azért mert vkinek nem tetszik vmi. Azért piszkálnak mert te egyéniség vagy, míg ők csak "tucatemberkék". Bár minden fiatal így gondolkozna, csináld nyugodtan amit szeretsz, pár év mulva te nevetsz majd rajtuk..... ;)
2012. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amiatt röhögnek ahogy mondod, és nem amiatt amit. Megváltozhatott a stílusod, meg az övék is. Azért jó hogy ezt így észreveszed és nem csak ráparázol, remélem nyertesen jössz ki a helyzetből. Bírd ki valahogy, és várd a középsulit, az jó lesz.
2012. ápr. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság ha kulturált vagy, hiszel valamiben, illetve ha nem vagy 16 éves korodra egy diplomás k*rva, akkor a legtöbb ember szemében "furcsa" vagy... De ez ne változtasson meg, nem kell a tömeget követni. Szokták mondani, hogy a többségnek van igaza, én azt mondom, hogy a többség hülye :)
2012. ápr. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez normális hozzáállás, amit ők nem értenek, mert ők csak azt látják/hallják másoktól, hogy hülyeség olvasni, minden jött-ment fiúval járni kell, és Istenben még csak véletlenül sem szabad hinni, igyál, bulizz, és hamar legyél "nagy lány". Sajnos ez a hozzáállás nagyon terjed, és elvész a műveltség, az igaz szerelem, a hit, és minden igazán fontos dolog. Tudom, hogy azokat, akik hamarabb komolyodnak, folyton piszkálnak a suliban, és talán nem csak ott, és nagyon nehéz lesz, de ne változz meg! Hidd el, megéri a "különc" viselkedés, mert te igazán tudni fogod magad értékelni, míg ők azt sem fogják tudni, hogy ez mit jelent. Azért piszkálnak, mert ők erre nem képesek. Sok kitartást!

(u.i. nekem a középsuli sem volt jó, sőt, rémálom volt, de túléltem, erősebb lettem, és büszke vagyok rá, hogy nem lettem olyan, mint Ők.)

2012. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!