Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék? (Többi lent)

Mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy érzem,én vagyok a másodhegedűs a b.f.f.-em mellett.Háttérbe szorulok....mit tehetnék ez ellen??

2012. nov. 10. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
miből gondolod ezt?
2012. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, aktívabbnak, kezdeményezőbbnek kellene lenned. De amúgy ez nem verseny, két ember közül az egyik mindig olyanabb.

Ha te lennél az, aki háttérbe szorítja őt, szerinted akkor is barátok lennétek?

2012. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal nyitottabb vagyok mint ő , de őt valahogy jobban szeretik. Ha én szorítanám háttérbe őt, 100% hogy már nem lennénk bnők. Szerintem titeket is zavarna, ha a saját osztálytársaitok jobban bírnák őt mint titeket. Persze engem is bírnak,de őt jobban....
2012. nov. 11. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem viszont fárasztó lehet mindig mindenben elsőnek és legjobbnak lenni. Mi van pl. ha rossz napja van, és pont nem szeretne a középpontban lenni, de muszáj?
2012. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem lehet h picit túlreagálod ? Nem kell emiatt aggódni és különben is ha a bff-ed nem szúrna hátba :)
2012. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wolfox20 válasza:

Pontosan ugyanez a helyzet nálam is.

Nem zavar:))

2012. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!