Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan utálom az osztályomat?...

Jogosan utálom az osztályomat? Mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam a suliban?

Figyelt kérdés

35-en vagyunk, az osztály kétharmad része fiú. A lányokon egyszerűen képtelenség kiigazodni, képmutatóak, egymással jópofiznak, de a hátuk mögött elküldik egymást a jó anyjukba (rólam is némelyik olyan dolgokat terjeszt, amik egyáltalán nem igazak, és amivel csak lejáratnak mások előtt), ráadásul pökhendik: akikről úgy gondolják, hogy nem üti meg a szintjüket, azzal úgy beszélnek mintha a *eggükből ráncigálták volna ki (pl. évfolyamtársakkal, akiket nem is ismernek, vagy úgy általában osztályon belül). A fiúk nagy része egymást cseszteti, bunkók és gorombák, ha valaki nem osztozik a nézeteikben, akkor azt kipécézik maguknak. Az embernek igazából esélye sincs, hogy összebarátkozon valakivel, mert mindenki elkönyvelte ilyennek és olyannak a másikat, és onnantól kezdve már le van sz*rva.

Elegem van már az egész bagázsból, meg a jópofizásból, nem vagyok hajlandó ebben részt venni! Épp ezért a napjaim elég unalmasak és mindig alig várom h végre kicsöngessenek és elhúzzak onnan.


Gimibe végzősök vagyunk és lány vagyok. És már nem bírom tovább!

Mit tehetnék ha ilyen az osztály? Hogyan viselkedjek? Már-már képtelen vagyok eldönteni, hogy milyen helyzetben hogy kéne viselkednem.


2012. okt. 13. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
haverkodj az évfolyamtársaiddal,ezeket meg kulázd le
2012. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valószínűlg nem nyugtat,de velem ugyan ez a helyzet,csakhogy én 9.-es vagyok,neked meg márcsak 1 év!
2012. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ne foglalkozz velük :) inkább beszélgetnél a kényesekkel, akik kibeszélnek, vagy a bunkókkal, akik kipécéznek? hagyd rájuk :) nem kell olyanban részt venni, amit nem látsz helyesnek. Most azért, hogy "látszólag" jóba legyél vmelyik idiótával, nincs értelme. Az első hozzászólónak igaza van. Biztos van olyan évfolyamtársad, akivel szívesebben töltenéd a szabadidődet.

Ha látod, hogy ők beszéd helyett mind elkezdenek ugatni, te is elkezded? Maradj ki belőle, az a legtisztább :) Amúgy hallgathatsz zenét is szünetekben, olvashatsz, vagy amit akarsz :)

A második hozzászólónak jó tanácsom: Mindenképp maradj ki a veszekedésekből, mert a végén te jössz ki rosszul, mindenki csak a saját malmára hajtja a vizet, s ami történik, attól függetlenül,hogy most jóban vagy vele, vagy nem, felhasználja ellened.-->ne szidj és ne beszélj ki senkit, fogadd el olyannak amilyen! :) hányszor láttam ilyen,s hányszor veszekedett egyik osztálytársam a másikkal emiatt XD én kimaradtam, és megúsztam :D

2012. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bírd ki ezt az utsó évet valahogy
2012. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha az en osztalyomrol irtal volna.Valahogy ki kell birjuk meg ezt az evet.(en 8-os vagyok)
2012. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindjárt végzel, csak erre gondolj. Csak nevesd ki őket, hogy ilyen barmok. Hidd el, amikor végzel, végre új életet kezdhetsz új emberekkel, és még csak találkoznod sem kell velük többé. Már nincs sok hátra, foglalkozz azzal, amit szeretsz csinálni, olvass, hallgass zenét, stb, és sz*rd le őket. Évek múlva már egy viccként fogsz tekinteni erre az egészre.
2018. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!