Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én vagyok fura, vagy csak nem...

Én vagyok fura, vagy csak nem értenek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és sok ember a generációmból nem ért. Nem szeretek bulizni, cigi és pia nuku, nem akarok kefélni(If you know what I mean), és nem is akarok barátnőt 2 hétre 3 órás"küzdelem" után. Ha megtetszik valaki, szeretek megküzdeni érte, de el is várom, hogy ki is tartson mellettem valmeddig. Ennek az eredménye, hogy még soha senkivel nem sétáltam kézen fogva a szüleim óta, amiről azért a vaskalaposabb felnőttek is el kell ismerjék, nem épp a legszokásosabb. Legtöbb haverom megérti ezt, de nagyon nem nézi jó szemmel. Most én vagyok az, aki rosszul csinál valamit, vagy mi a helyzet?

2012. nov. 11. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Becsülendő, hogy ne piálsz és cigizel viszont társasági életet élhetsz. Járj el ismerősökhöz házibuliba, ott jobban el lehet lenni mint egy discoban a sok vadidegen között.
2012. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy még elég érett rá. Ami nem is csoda 14 évesen.
2012. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy vannnak még ilyenek mint Te! Ha megtartod ezt a hozzáállásodat az élethez, egy sikeres, boldog komoly felnőtt válik belőled! Legyen úgy! :)
2012. nov. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De jó! Egy értelmes srác aki tudja mit akar! :)

Ne enged magad befolyásolni, hiszen csak lefelé vezetne az út. Élet az egy küzdelem, vívd meg a saját harcodat, és maradj meg ilyennek.

Hogy még nem sétáltál kézen fogva senkivel az nem baj.

Mindennek meg van a maga ideje. Ennek is. Sürgetni nem szabad, mint ahogy a mostani fiatalok teszik.

2012. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ezek szerint pont olyan vagy mint én, csak én már 16 éves vagyok. Gimiben mikor mesélik a többiek, hétvégén mennyire be voltak rúgva elítélem őket, mégis elmaradottnak érzem magam köztik. Persze mindennek nem adok hangot, különben mindenfélét gondolnának rólam. Szerintem is tarts meg a személyiséged, ne engedj a sodrásnak, járj a parton, ne ugorj a mély vízbe, csak mert a többiek is, ők nem fognak tudni úszni. Lehet nem fogják jó szemmel nézni, főleg, ha középsuliba majd elkerülsz, ezért kell majd önbizalmadat építened. De tudod, arany középút! :) Sok sikert, kár hogy ritka példánya vagy az emberi fajnak.
2012. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vaskornak lassan vége lesz. Ez az idő kedvezett a (testi embernek) a lelki el volt nyomva.

Jön az aranykor akkor a lelki embereknek lesz jó sorsuk. Mivel a testi ember érzi, hogy lassan (vége) kilátástalan az élete, csak egyre lejjebb csúszik, és magával próbál rántani sokakat. Most kell egy erkölcsi tartás, hogy ne tudjanak lehúzni.

2012. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, kedves kérdező, hogy egy ormótlan nagy hazugságot akarsz nekünk beadni. Magyarázod a bizonyítványt. A meg nem értettség problémája, mint olyan, nem létezik. A meg nem értettség érzete a hazugság, amivel azt az unalmat akarod palástolni, amit mások megismerése jelent számodra. A gondod ebből ered, de az unalom csak az OKOZAT, nem pedig az OK. Az okkal, amiért khm... "nem értenek az emberek" valójában magadat lenne célszerű jellemezned. Nem érted, hogy más emberek számára miért jelentenek sokat azok az apróságok, amelyekkel téged untatnak. Most mondanám, hogy változtass ezen... de sajnos ez nem egy akaratlagos dolog. Majd, ha sikerre viszed egy-egy célodat, és EZUTÁN így-úgy elveszíted az értelmét a célért való küzdelemnek (kvázi értelmetlenné válik a a sikered "birtoklása"), észreveszed, hogy az emberekben az egyik legérdekesebb, és legizgalmasabb dolog a sztori, ahogy egyre-másra buknak, bukdácsolnak, és mégis előre mennek olyan apróságokkal, amelyek eddig téged untattak.


Sok sikert a saját sztoridhoz, lassan fél tíz, ma sem késő még elkezdeni írni.

2012. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam, 21 évesen barátnő nélkül elgondolkozom, hogy a tisztességes becsülendő élet, vagy a "züllés" kellett volna akkoriban...
2012. nov. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!