Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azok írjanak akik értenek az...

Azok írjanak akik értenek az internetes szerencsejátékhoz, és a jogi csűr-csavarhoz. Ez egy nagyon fura és bizarr eset, és már nagyon idegesít, megoldható?

Figyelt kérdés

Szervusztok, a helyzet a következő, csak azok írjanak akik értenek az internetes szerencsejátékhoz, és a jogi csűr-csavarhoz,.

Én egy nagyon játékos kedvű ember vagyok és hát az esetek kisebb részében álnéven regisztrálok szerencsejátékos oldalakra,. de csak hogy megnézem az opciókat, és ha tetszik akkor igazi nevemen regisztrálok.

Na szóval, a helyzet az hogy én fent vagyok a bwin-en a party pokeren, stb, de ha jól tudom már fél éve nem játszottam egyikkel sem, a bwin-en semennyit mert bankkártya kell hozzá,..

a kérdés annyi mindegyikhez kell bankkártya ?

(mert jött egy sms- egy adóságbehajtó cégtől hogy rendezzem az adósságomat :S ha nincs bankkártyaszámom akk hogy tartozhatok ?

- És ha valaki másnak adom ki magam, azt bünteti a törvény ?

Nagyon be vok rezelve, mert megmondták hogy mien néven regisztrált az illető, de nem emlékszem hogy álnéven hogy regisztráltam,...

a legfontosabb kérdés,..

MINDEN IEN OLDAL HASZNÁLATÁHOZ KELL BANKKÁRTYA ?


2009. márc. 1. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Adóssságbehajtó cégtől SMS? Ez még humornak is harmat-gyenge, nemhogy viccnek. Ők valszeg nem behajtócég és csak megpróbálták, hátha ráharapsz.

Bankkártya azokra az oldalakra kell, ahol pénzben játszanak. Mindegyikhez.

2009. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szerencsejáték valószinűleg csak a kirakat volt, a háttérben adatgyüjtést végeztek, hogy a balekokat behúzzák a csőbe. Lehet, hogy ha akkor lett volna bankkártyád már régen üres lenne. Bakosné
2009. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amely két oldalt említette azoknál kell bankkártya és megbízható cégek kezelik, azonban ha állnéven regisztrálsz akkro ha van bankkártyád és magadod a számát, akkor sem tudsz majd játszani mert leellenőrzik, hogy valóban tied (az állnévé-e) a kártya és ha nem akkor nem tudsz játszani. Egyéb esetekben persze lehet játszani, mármint játékpénzzel, meg ilyen ingyenes dolgokat, de nyerni nem tudsz, illetve nem tudod kivenni a pénzt, amit egyébként rendben ki is utalnak, ha nyer az illető és minden egyéb feltételt teljesít, már ha van.

Azt hogy ilyen oldalakon másnak adod ki magad, nem hiszem hogy büntethető, csak ha mondjuk más nevében más bankkártyájával szeretnél játszani, az ugyanis visszaélés stb. Egyébiránt a neten csomóan másnak adják ki magukat, szóval ennyi erővel mindenkit meg lehetne büntetni.

2009. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. az ilyen oldalakon annyit játszol el amennyit feltöltesz a számládra. NEM LEHET ANNÁL LEJJEBB MENNI!!!! NEM ADNAK HITELT! :D


2. SMS??????????? Hivatalos levél a minimum amit kapnod kéne ha akármilyen cégnek tartozol és az átadja egy behajtó cégnek a tartozásodat.

2010. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy számlát a [link] -on és onnan töltsd fel a lóvét meg oda is kérd ki.
2010. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!