Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Annyira csúnyának...

Mit tegyek? Annyira csúnyának érzem magam?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok 25 leszek, de nálam csúnyább nincs az egész világon. Őszül a hajam, marékszámra hullik, mondjuk ma befestettem. Nem tudok sminkelni, próbálkoztam, de nem megy, félek hogy nem úgy sikerül és kinevetnek az emberek. Annyira szorongok. Holnapra bejelentkeztem kozmetikushoz szemöldök festésre és szedésre. Jó úton indulok el? Van itt valaki hasonló problémával?
2012. nov. 13. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos vagy nem csúnya!Ha meg ezt el is hiszed magadnak,persze akkor csúnyának is látod magad.

Tudod amit belül érzel azt látod kívül is!Szóval ezen a gondolkodás módon kell változtatni és nem lesz baj!!!:):)

2012. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek..én csak 13 vagyok.
2012. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 betlindis válasza:

1. próbálj változtatni a külsődön, ezt jól kezdted el, igen

2. esetleg keress fel egy pszichológust, vagy más tanácsadót, mert akárhogyan is nézel ki, önbizalomhiányod van.

2012. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni önmagunkat úgy ahogy vagyunk, és akkor nincs többé szorongás. Próbálj ki valami társas sportot. Egyik ismerősöm is önbizalom hiányban szenvedett, de mióta táncolni jár sokkal nyitottabb. Boldogabbnak tűnik, teljesen más lett a gondolkodás módja, persze pozitív értelembe.
2012. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak önbizalomhiányod van. Túldramatizálod az egészet. Mutass egy képet. Szerintem tuti nem lehetsz olyan csúnya.
2012. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!