Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit? Nem vagyok válogatós és csúnyának se mondanám magam mióta véget ért az egy éves kapcsolatom nem nyit felém senki amikor együtt voltam meg mindenki megakart ismerni. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi velem is ez a helyzet,sorstársak vagyunk. Nagyon rossz ami veled történt,mert nem találtad meg az igazit
2012. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem föltétlen az-az igazi akivel leéled az életed. Ne szalaszd el a pillanatot, ha úgy érzed megtaláltad soha ne add fel!
2012. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyan tipus vagyok aki utál egyedül lenni nekem szükségem van rá hogy legyen mellettem valaki. ezen hogy tudnék változtatni?
2012. okt. 21. 16:07
 4/5 anonim válasza:
Kor , nem? :-)
2012. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17/L
2012. okt. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!