Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Monoton hétköznapok? Ti mit...

Monoton hétköznapok? Ti mit szoktatok otthon csinálni? Változtatni szeretnék.

Figyelt kérdés

Mostanában vettem azt észre, hogy hazajövök a suliból befekszek az ágyba, sorozatot nézek, eszek, beszélek a barátaimmal, eszek, fürdök, sorozatot nézek, beszélgetek a barátimmal, majd alszok. Oké, szoktam takarítgatni a szobámban néhanapján, pakolgatok, néha tornázok de semmi több. Barátommal is annyit beszélünk, hogy rég éreztem azt, hogy hiányzik. Észrevettem, hogy ez így nem jó, tudom, hogy változtatni kell, fogok is. De hogy kezdjek hozzá?


Nem cseszegetést kérek, hanem segítséget :)


2012. nov. 13. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Tanulj valamit, ami érdekel! Ha már itt ülsz a gép előtt, akkor gyakorold az excelt, mert azt szinte senki nem ismeri. Mindenkinek nekem kell megtanítani a munkahelyemen már 15 éve, hogy mit hogyan kell tenni vele. Hiába végeztek főiskolát.


Olvass könyveket vagy valami izgalmas újságot (3.évezred, IPM, National Geographic). Nézzél filmeket, ne a TV-t mert az 10 éves filmeket játszik. Tanulj nyelveket, olvass idegen nyelven! És maszturbálj, az sosem árt!

2012. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, terveim vannak, van itthon egy csomó könyvem,amiket még nem olvastam el. Tornázni is szeretnék, hogy még jobb alakom legyen, szeretnék még megtanulni angolul és franciául is, de kéne valami ami motiváljon. Úgy érzem, az akaraterőm most a nullán van, valahogy növelni kéne.
2012. nov. 13. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint te.

Mennék mozogni, szívesen tanulnék nyelveket, de motivációm nekem sincs :(


20f


Excelt meg ne tanulj, csak ha muszáj (nekem kellett, infós osztályba jártam). Nem nehéz, és ha kell úgyis lesz valaki, aki megtanít :P :D

2012. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!