Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hét külön töltött idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét külön töltött idő után kimennétek a párotok elé a reptérre úgy, hogy nem számít rá, vagy inkább otthon várnátok valami meglepivel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kimennék és otthonra előkészítenék valamit!:D
2012. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mennék:)
2012. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ehez hozzátartozik, hogy nem élünk együtt így kicsit macerásabb lenne meglepetéssel várni a lakásában, de meg tudnám oldani:)
2012. okt. 25. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom melyiket válasszam. Asszem a harmadikat: Már régen egy másik macikával -csalnám ahogy érem!
2012. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tuti, h kimennék, ha biztos lennék benne, h melyik géppel jön haza. De mondjuk ez attól is függ, h mióta vagyunk együtt, meg h milyen gyakran találkoztunk a 2 hét előtt.

Mert távkapcsolat, hetente, kéthetente találkozunk, és 7 hónapja vagyunk együtt.

26/L

2012. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kimennék elé, otthonra vinnék egy üveg bort, popcornt, letöltenék egy filmet, rendelnék egy pizzát, de szerintem még azt sem.


Nyilván nagyon várnám haza, de ismerem már, és tudom, hogy egy utazás után, amin nem együtt vagyunk, két dologra vágyik, a szexre és a kiadós alvásra. Előjátékként és vacsora gyanánt hajlandó megenni egy tál kukoricát és meginni egy kis bort, de ez a maximum.

2012. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!