Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mondjam el otthon úgy, hogy lehetőleg ne akadjanak ki?

Figyelt kérdés
Egy ideje összejárogatok egy nálam 11 évvel idősebb férfival-19 éves lány vagyok-.Nagyon jól kijövünk,tartalmasan elbeszélgetünk,a tetejében mindkettőnk többet érez a másik iránt,mint barátság.Már meguntam,hogy állandóan kamuzzak és fel szeretném vállalni a "kiválasztottamat".

2012. nov. 12. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor hajrá. Úgyis tudod mit mondanának a szüleid. De attól még megbízhatnak benned, hogyha a párodért nem lennének oda.
2012. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Minden esetre úgyis én tervezek majd vele hosszú távra :D
2012. nov. 12. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy, miért kéne tagadni a kiválasztottadat ?

A helyzeted amúgy ismerős, nekem is irányító típusú szüleim vannak, de mi értelme kamuzni? Te életed, te döntésed....

2012. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont,hogy egy idő után nem is bírnék róla kamuzni,mert nem vinne rá a lélek.Mondjuk szerintem egy idő után belátnák,hogy nem véletlen vagyok vele,ha később komolyabbra fordul több év után.
2012. nov. 19. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Már ha lesz ezzel a pasival több éved és nem csak addig és annyira kellesz neki, míg meghúz. ;) Hidd el lehet csak ámít, hisz fiatal vagy még, a férfiak pedig szeretik a fiatal lányokat!
2012. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Viszont már több,mint egy éve találkozgatunk.Szóval valószínűleg nem hülyít,ha ennél többet is kibír mellettem.
2012. nov. 20. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!