Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beteges, hogy ennyire szeretek...

Beteges, hogy ennyire szeretek megfigyelni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem megfigyelni különböző emberek viselkedését, reakcióját.

Egyszer még régebben, egy osztálykiránduláson leültem, és másfél óráig azt figyeltem, hogy ki, mit és hogyan csinál. Meglepő dolgokat tapasztaltam, feltárult előttem egy csomó személyiség.


Néha csakis azért teszek föl kérdéseket, hogy lássam a rá érkező reakciót.


Ez nagyon beteges?


2012. nov. 15. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Lehet, hogy érdeklődsz az emberismeret iránt. Ne aggódj, ez nem beteges, csak egyszerűen érdekel a téged körülvevő emberek különböző személyisége, viselkedése.
2012. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem meg az van, hogy nem nagyon érdekelnek az emberek... na ez beteges, te meg nem vagy az! :)
2012. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Én is nagyon szeretek embereket figyelni.

Persze nem vagyok ilyen különc, visszahúzódó, sarokból embereket figyelő!xD

16/f

2012. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem beteges,ez csak annyiban gáz hogy kivülállóként nézed őket és nem velük csinálod a dolgokat.

Amúgy szoktam Én is ilyet csinálni csak nem órákig mert akkor megunom az úgymond semmit tevést.

2012. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!