Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha nem szeretek bulizni?

Gáz ha nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

Mármint clubba járni,az alkoholt nem bírom,táncolni se tudok,de majd megtanulok,csak ezzel a kettővel van gondom :D egyszerűen nem az én világom,és az osztálytársaim kb. mind ilyen,és más barátaim nincsen sulin kívül,mert úgymond falun lakok és itt nincs nagyon kivel :D

16l



2012. nov. 8. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Hat en is jartam a cipodben. Utaltam a discot a reszegeket meg a cigifustot es nem azert mert en egy szuperintelligens csucs humanoid vagyok hanem mert nem. Most sem. Pedig 38 vagyok. Sokat voltam en is egyedul aztan valtozott az eletem. Tudom milyen rossz igy annyira maganyos tud lenni az ember. Aztan talalkoztam a ferjemmel akivel moziba meg koncertekre jartunk ( most csak o megy en gyerekvigyazo lettem itthon) kirandultunk es vilagot lattunk. En tudok tancolni es szeretek is. Most is jarok heti 2x tancorara - ez az en ajandekom magamnak. Inni csak alkalom szeruen es elotte szolok a ferjemnek, hogy en most lazulnek...soha nem mondja hogy nem mert eleg ritka alkalom.

Szoval nem gaz! Nem buli ha masok total reszegen radlehelnek...

2012. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
hmmm koncertek alatt Metallica, Aerosmith es tarsai ertendok...
2012. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A koncerteket szeretem,én is főleg a rockot :D de jöhet hip hop is,na mindegy,köszönöm szépen a válaszodat :D szupi kis anyuka lehetsz :D példakép!!
2012. nov. 8. 21:41
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy teljesen ellene lennél. Én úgy látom, a baj az, hogy nem tudsz kivel elmenni. Nem az a fontos, hogy hol meg mit csinálsz, hanem hogy kivel. Én se vagyok ilyen bulizós típus. De voltam már buliban, ahol jó barátokkal nagyon jól éreztem magam, és volt, hogy csak azért, mert én is éreztem, hogy "talán el kéne járni hébe-hóba ilyen helyekre, hátha jó lesz". Hát úgy meg nem volt jó. Max 2-3 év és benned is ki fog alakulni ez az érzés, hogy "élni kell, ki kell próbálni dolgokat". Az alkohol is beletartozik ebbe. Ami persze nem azt jelenti, hogy ész nélkül vedelsz, mint a kefekötő, aztán te vagy a jani, hanem egy jó baráti társaságban jól érzitek magatokat némi alkohol társaságában is, hogy az események kicsit őrültebbek legyenek.

Szóval szerintem nem gáz. Én se jártam el 16 évesen igazán. Csak barátokkal találkoztam délutánonként. De mondom: Ne félj kipróbálni új dolgokat (nem drogra meg prostitúcióra gondoltam), hanem élj úgy, hogy inkább bánd meg holnap egy őrültségedet, mint azon bánkódj, hogy nem tetted meg. :)

Találd meg magadban az aranyközéputat. :)

2012. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!:)

Igen,igazad van,az lehet a gond,csak az a gond,hogy úgymond a legjobb barátnőmmel sem tudok ellazulni teljesen buliba,mert akkor csak lötyögök ide-oda,más meg zúz mint állat én meg poker face :)):D nem vagyok én ellene tényleg érte,csak nem tudok ellazulni ilyen helyeken,a koncert meg kicsit más,ott senki nem nézi,hogy mit csinálsz :D

2012. nov. 8. 21:53
 6/15 A kérdező kommentje:
pedig a legjobb barátnőmmel sose érzem magam furán,meg kínos csöndben,tényleg 6 éve jó barátnők vagyunk,bárhol eltudunk dumálni,már sok mindenen túl vagyunk,minden titkunkat tudjuk egymásról,de a buliba kénytelen vagyok ellazulni,ő elvan,mert könnyen el tud lazulni,én meg feszengek
2012. nov. 8. 22:06
 7/15 A kérdező kommentje:
az "úgymond falun" élést,azt nem kell úgy érteni,hogy egy kis lepukkant kis falucska ahol ördögszekért fúj a szél az utakon :D hanem a városhoz tartozik,mert pont a város szélén van és kell 20-30 perc mire beérsz a városba,de olyan,mint a lila akácköz :D vannak itt is 'barátaim',csak velük nem lógok,szóval nem egész nap itthon gépezek,nyáron a városba vagyok főképpen vagy itthon kint vagyok és görkorizok,vagy nyaralunk,ezeket csak azért írtam le,hogy ne nézzetek olyan kis forever alone-nak,bocs,hogy minden hülyeséget leírok :D
2012. nov. 8. 22:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam/vagyok, pontosan ilyen. :-) Mindig is jobban szerettem a kólázgatós, dumálgatós, nevetgélős estéket a hangos, füstös tömegnyomor helyett.

Bár érdekes, hogy a koncerteket én is szeretem, pedig a fenti 3 kritériumból legalább 2 ráillik. :-))

Húszas éveimben szerencsére olyan volt a baráti köröm (vagyis korábban ők is bulizósak voltak, csak kinőttek ebből), akikkel el lehetett menni sörözni, kólázni, vagy akár palacsintázni. :-)

2012. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan,szerintem,vagyis számomra sokkal többet ér,mint a hajnalig bulizás,aztán azt sem tudom,hol vagyok,elmenni a cirkuszba,a vidámparkba,az állatkertbe vagy csak simán fagyizni,lehet,hogy másnak ez unalmas,oké,a másik is biztos jó,egyszer kétszer,de szerintem ez jobb! :)
2012. nov. 8. 22:17
 10/15 anonim válasza:

Én sem voltam soha bulizós, most 37n vagyok. Az volt viszont a szerencsém, hogy olyan barátaim voltak, akiket szintén nem érdekelt, így semmiféle kényszert nem éltem meg vagy sorból kilógást. Mai napig nem iszom alkoholt sem, egyszerűen nem ízlik, mit csináljak... :)

Ezer és egy más szórakozás van: megnézni egy jó filmet, beszélni róla, meglátogatni egymást, nevetni, beszélni, színjátszó, rajz, kézműves, kirándulás, utazás, végiggyalogolni egy idegen falun / városon, piknikezni, együtt sütni sütit, beülni egy teázóba, spotolni, zenélni, zenét hallgatni, kirakodó vásárban bóklászni...

2012. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!