Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerkedjek/barátkozzak...

Hogyan ismerkedjek/barátkozzak középiskolában?

Figyelt kérdés
Nemsokára elballagok általánosból, de elég félénk típus vagyok, nem tudom, hogy kezdeményezhetnék beszélgetést. Amelyik suliba én jelentkezem, oda a jelenlegi osztályomból senki nem megy, nem lesz kire támaszkodnom. Mit tehetnék ebben a helyzetben? Miről beszélgessek? Hogyan kezdjem?

2012. nov. 16. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés. Én is olyan voltam mint te, visszahúzódó, félénk, bár az idő múlásával egyre inkább leküzdöm ezt :) Emlékszem, hogy milyen volt 3 éve. Az első nap nekem elég rossz volt, alig volt 1-1 ismerős arc szóval kicsit magányosan telt el az a nap. Viszont a 2. nap már elég jó volt :) Sikerül már elbeszélgetni pár emberrel az osztályból és ez fokozatosan javult. Aztán szépen az évfolyamból, majd az egész iskolából kezdtem embereket megismerni.


Szóval a lényeg az, hogy nem kell ilyenektől tartanod. Ki fog alakulni minden :D Először még csak arról beszéltek, hogy ki honnan jött, majd egyszer csak azon kapod magad, hogy az a téma, hogy milyen piát vegyetek a hétvégi paryra :DD


17f

2012. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!