Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kb 2,5 éve költöztem pestre...

Kb 2,5 éve költöztem pestre anyámhoz családi okok miatt és csak a suliba vannak haverjaim kb10 de velük csak suliba talalkozok. Hogyan szerezhetnék több barátot? Szabadidőmbe csak itthon tvzek/gépezek Ha idegenekkel beszélek egyből zavarba jövök.17/f

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 20:44
 1/2 anonim válasza:
Beszélj meg a haverjaiddal idöpontokat amikor találkozhattok,ők lehet tudnak más embereket őket is megismered stb..:)
2013. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kb. én is ugyanígy vagyok :// bár én csak 1 éve költöztem Pestre. A suliba nekem is vannak haverok de olyan igazi barátnő csak 1 , viszont hétvégén azt sem tudom hogy mi van vele. Tudom , hogy milyen rossz érzés amikor hétvégén magányos vagy. Minden pénteken megijedek , hogy most még 2,5 nap magány :// Szerintem annyit tudsz tenni , hogy mondjuk mondod nekik , hogy mész ide vagy oda és megkérdezed , hogy lenne-e kedvük veled menni? :D 16/L
2013. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!