Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Hogy tudnék...

Mit tegyek? Hogy tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Szinte az összes barátomat elveszítettem,félre értések miatt. És nem nagyon van már kivel elmennem sehova...segítsetek!
2012. nov. 17. 21:13
 1/7 anonim válasza:

menj el ismerkedni.


nekem pl nincsenek "barátaim" nincs rájuk szükségem egyik sem érdemli meg a társaságomat, engem nem fog egyik paraszt se többet kihasználni, amikor szarban vannak vagy fizetni kell jóvagyok amikor velem ez a szitú akkor meg elvannak tünve. esetleg ha ritkán gondolok egyet hogy na megihatnánk valamit ezzel meg ezzel a parasztal..


én csak csajozok egyedül csinálok mindent. simán egyedül megyek el buliba meg ilyenek.


elég nagy békát nyeltem le, de ugy érzem, sokkal erősebb lettem az átlag ilyen paraszt. őket lehet keresi valamelyik b.zi naponta vagy kétnaponta. mondjuk ez hidegen hagy mert évek hónapok óta nincs barátnőjük. engem meg a csajok keresnek/találnak meg általában :)


szóval csak egy tanács, vigyázz az ilyen "barátokkal" gondold jól át hogy tényleg barátok vagy csak kitudnak használni.

2012. nov. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kivel elmennem sehova :((

Hol laksz? :)

2012. nov. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok mint az első, én sem érzem, hogy szükségem lenne barátokra. Max 1-re, de nem többre. Annyi álbarát vesz körül, akik a saját érdekeiket nézik, és pontosan tudják, mivel lehet megbántani, azt pedig előszeretettel használják. Velem is így van. Persze én vagyok a bunkó.


Nekem sincs kivel elmennem, habár én megvagyok egyedül is. Csak ha pl. egyedül megyek sétálni, sose tudom merre induljak el, hova menjek, hol álljak le és mit csináljak. Csak üljek? Szóval ez fura volt régebben, de megszoktam. Jobb nekem egyedül, úgy érzem.

2012. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok,szóval engem is érdekelne h merre felé laksz:)

amúgy én fehérvári vagyok.

2012. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány èves vagy? Hol laksz? Irj priviben ha gondolod :)
2012. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15/f vok. már minden barátságom elveszett. új suliba mentem nincs egy ember se akivel igaz barátok lehetnénk. régebben arról álmodtam h milyen jó lenne ha népszerű lehetnék egy suliban meg minden haver stb. már csak legalább 1-2 kéne akivel összetartanánk délutánonként lógnánk stb.
2013. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj, ne legyél ennyire magad alatt..! :)


Próbálkozz beszélgetni az iskolatársaiddal! Majdcsak lesz valami közös téma, aztán onnan már könnyebben megy! ;)

2013. jan. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!